سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

آغاز تصویربرداری "دل شوره" در سیمای مرکز آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تصویربرداری "دل شوره" در سیمای مرکز آذربایجان شرقی

تصویربرداری تله فیلم دل شوره با حضور مدیر کل جمعی از معاونان، مشاوران و مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در جزیره اسلامی آغاز شد.

نواداد مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در این آیین گفت : تله فیلم دل شوره جزء کارهای فاخری هست که امسال در شبکه استانی سهند تولید می شود و امیدواریم تا دهه فجر آماده پخش از شبکه های ملی و استانی باشد .

وی افزود: این تله فیلم 90 دقیقه ای به تهیه کنندگی آرش زینال خیری و کارگردانی و نویسندگی داریوش مختاری در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تهیه می شود .

نواداد خاطر نشان کرد: این تله فیلم داستان دختری را روایت می کند که پدرش محیط بان یک منطقه است . وی بعد از ازدواج ، به تهران مهاجرت می کند.  مشکل نازایی دختر، اختلافات زندگی او با همسرش را بالا می برد. او تصمیم می گیرد مدتی را در منطقه خوش آب و هوای آذربایجان سپری کند. کم بودن پرندگان دریاچه ارومیه دغدغه ذهنی دختر می شود و ماجرا با همین درگیری ذهنی ادامه پیدا می کند ...

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، پرویز فلاحی پور ، فرشته سرابندی ، سعید ولی زاده، رضا گل آور، سهیل ساعی و سارا پهلوانی بازیگران اصلی این تله فیلم را تشکیل می دهند .

جواد آقازاد به عنوان دستیار کارگردان، جهان رسولی دستیار تهیه کننده، شهرام نجاریان تصویربردار، مریم طریقی نژاد منشی صحنه، سید رسول عربی گریمور، محمدرضا آزادگر طراح لباس و صحنه، مرتضی پیرهادی مدیر تدارکات، اصغر یوسفی نژاد ناظر کیفی و رضا جهدی به عنوان عکاس؛ تهیه کننده و کارگردان را در تولید این تله فیلم یاری می کنند .

گفتنی است این تله فیلم قرار است در تبریز، ارومیه، بندر شرفخانه، جزیره اسلامی، ایلخچی، روستای سرای و روستای قیپچاق تصویربرداری می شود .

alt

alt