جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آغاز تصویربرداری سریال اوخی من نن( بامن زمزمه کن ) در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تصویربرداری سریال اوخی من نن( بامن زمزمه کن ) در مرکز زنجان

آغاز تصویربرداری سریال اوخی من نن( بامن زمزمه کن ) در مرکز زنجان

 

مراحل تصویربرداری سریال اوخی من نن با حضور امام جمعه ابهر، مدیرکل صداوسیما و تنی چند از مسئولان محلی در روستای تاریخی درسجین شهرستان ابهر آغاز شد.

مدیرکل مرکز پس از بازدید از لوکیشن این سریال گفت: هدف گذاری سریال مبین خدمات نظام در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و غالب محتوای سریال نشان می دهد که پس از انقلاب در بخش های مختلف، زیرساخت های مناسبی در مناطق روستایی ایجاد شده است.

آقای صفری تقویت محتوای برنامه های صداوسیما را شاخصه اصلی این تولیدات دانست و افزود: انتشار پیام های ارزشی و  فرهنگی در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان و ترویج زندگی ماتریالیستی غرب در قالب درامکاتیک و مستقیم اثر بخشی و عمق بیشتری در بیننده ایجاد می کند.

وی با اشاره به دقت نظر بالا در نگارش و تدوین فیلمنامه این سریال تصریح کرد: حضور کارگردان مجربی مانند آقای باقر پیران که تولید کننده آثار تلویزیونی خوبي هستند در کنار تیم تولید حرفه ای و بازیگران باتجربه نوید بخش تولید یک مجموعه تلویزیونی فاخر در مرکز زنجان خواهد بود.

مدیرکل مرکز از استقبال خوب شورای اسلامی و مردم خونگرم روستای درسجین تقدیر کرد و افزود: درکنار تولید و پخش این سریال از شبکه اشراق و سایر شبکه های تلویزیونی ظرفیت های گردشگری و فرهنگی این منطقه نیز به شکل خوب و گسترده ای انعکاس خواهد یافت.

آقای صفری با تاکید براهمیت محتوا و پیام در تولید برنامه ها از عوامل این مجموعه تلویزیونی خواست تمام تلاش، دقت و ذوق هنری خودشان را در مسیر کیفیت این اثر ماندگار بکار ببندند.

شایان ذکر است این سریال در13قسمت50 دقیقه ای به تهیه کنندگی حاتم معصومی و کارگردانی اصغر پیران با محوریت سوادآموزی و پرداخت زکات مي باشد كه با داستاني طنز به همراه موسیقی آمیخته با فرهنگ بومی محلي تولید خواهدشد.