جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

آغاز تصویربرداری مستند تلویزیونی خبرنگارشهید جوادمددیان در مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تصویربرداری مستند تلویزیونی خبرنگارشهید جوادمددیان در مرکز زنجان

آغاز تصویربرداری مستند تلویزیونی خبرنگارشهید جوادمددیان در مرکز زنجان

 

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به اتفاق فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) مسئول نهاد مقام معظم در سپاه استان و رئیس بسیج رسانه ضمن حضور در منزل شهید مددیان، با قرائت فاتحه نسبت به مقام شاخص این شهید گلگون کفن ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان ،آقای لطیفی تولید برنامه های فاخر با محوریت ایثار و شهادت را از اولویت های برنامه سازی رسانه استانی برشمرد و از آغاز تصویربرداری مستند تلویزیونی خبرنگارشهید جواد مددیان خبر داد.

در این دیدار همچنین فرمانده سپاه انصارالمهدی استان به بیان خاطرات شیرینی از شهید مددیان در دوران دفاع مقدس پرداخت .

گفتنی است شهید جواد مددیان از شهدای خبرنگار استان زنجان است که جان پاکش را در راه انتشار اخبار دفاع مقدس تقدیم اسلام کرد، این شهید در تاریخ هشتم مرداد ماه سال1342 در شهر زنجان و در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد.

پس از تهاجم ارتش بعث عراق به میهن اسلامیمان، با وجود اینکه شهیدمددیان دانشجوی رشته زبان و ادبیات فارسی بود، حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل را به تحصیل ترجیح داد و به عنوان عکاس و خبرنگار در مناطق عملیاتی حاضر شد.

جواد مددیان پس از سال ها تلاش در مسیر اطلاع رسانی و ثبت معارف دفاع مقدس در تاریخ دهم مردادماه 1367 و در منطقه عملیاتی اسلام آباد غرب به خیل همرزمان شهیدش پیوست.