سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

آغاز تولید تله فیلم فاخر " فصل شکار " در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و وبویراحمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تولید تله فیلم فاخر " فصل شکار " در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و وبویراحمد

آغاز تولید تله فیلم فاخر

 

تولید تله فیلم فاخر " فصل شکار " صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و وبویراحمد به مدت 90دقیقه در روستای الا اباد تنگ سرخ شهرستان بویراحمد آغاز شد.
این تله فیلم داستان فرد جوانی را نشان می دهد که شکار غیر مجاز را انجام می دهد و پس اتفاقات ناگواری که برای ایشان رخ می دهد ، مصمم می شود نه تنها شکار غیر مجاز را کنار بگذارد ، بلکه به پرورش کبگ نیز روی می آورد.
حضور بازیگران مطرح کشور از جمله محمود پاک نیت ،حبیب دهقان نسب ، زهرا سعیدی و مسعود شریف و آشنایی آنها با فرهنگ استان سبب شناخت هرچه بهتری بازیگران به موضوع فیلم نامه شده است .
مدیر کل صداوسیمای مرکز استان در آیین اغاز به کار این فیلم گفت: این فیلم که با هدف توجه مردم به حفظ محیط زیست واشتغال زایی جوانان استان از این ظرفیت خدادای کلید خورده است ، باحضور 32نفر عوامل هنرمندان ملی واستانی در 15لوکیشن ضبط وکار فیلم برداری ان 14روز انجام می شود .
آقای یوسف افشار نیا با اشاره به اینکه تلاش می شود این فیلم تا پایان خرداد تهیه و در تابستان پخش شود افزود: قرار است این فیلم در جشنواره تولیدات مراکز استان ها که در شهریور سالجاری در کردستان برگزار میشود شرکت داده شود .
تهیه کننده این تله فیلم را محمد دلاوری ، کارگردان آن را ایمان افشاریان ، تصویر بردار رضا محمدی بر عهده دارند.