سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

آغاز تولید تله فیلم هدیه در مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تولید تله فیلم هدیه در مازندران

آغاز تولید تله فیلم هدیه در مازندران


هادی ابراهیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکزمازندران از پروژه در حال ساخت تله فیلم هدیه به کارگردانی مسعود فرخنده طینت در روستای التپه شهرستان بهشهر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، وی در این بازدید گفت: آموزش مفاهیم دینی به کودکان در رسانه به شکلی جذاب و اثر گذار از مهم‌ترین وظایف ما است و ترویج آداب و عادات اسلامی برای آنان از رسالت مهم رسانه ملی و استانی و انعکاس موازین اسلامی و سیره نبوی در صدا و سیما کاری بسیار پسندیده است.
دکتر ابراهیمی با بیان اینکه کمال همکاری را با تهیه کننده و کارگردان این اثر خواهیم داشت افزود: ما هم طبق وظیفه ذاتی خود در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمام تلاش خود را در به انجام رسیدن این فیلم تاثیرگذار به کار خواهیم گرفت.
در این تله فیلم، کودکی با نقش حسن که مکبر مسجد است بعلت ضعف مالی خانواده، قرآنی را از مسجد برمی دارد و به معلم خود هدیه می‌دهد که در این اثر، روش درست هدیه دادن با درآمد اندک اما حلال به کودک آموزش داده می شود.
مدیرتولید این تله فیلم  منصور ناظمی است و هنرپیشه‌هایی همچون حمید ابراهیمی، بیتا خردمند، آرمین جداخانی، مستعان کابلی و شهرزاد کیانی ایفای نقش می‌کنند.
 از دیگر عوامل این اثر، آرش سیفی تصویربردار،  وحید نصیری دستیار اول و برنامه ریز، جعفر علیان صدابردار، سمیه شهرابی منشی صحنه،  علیرضا یاوری تدوین گر، وحید جهان بانی طراح گریم و محمد محمدی طراح صحنه می باشند.
 این اثر هنری که در حال تصویربرداری و تولید می باشد در ماه رمضان سال ۹۹ از شبکه سراسری و سیمای مازندران پخش خواهد شد.