سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

آغاز تولید سریال «جاده تباهی» در مرکز قم - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تولید سریال «جاده تباهی» در مرکز قم

سریال تلویزیونی «جاده تباهی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین حقانی در 13 قسمت با مضمون معضل اجتماعی اعتیاد در صدا و سیمای قم تولید می‌شود.

این سریال تلویزیونی در چهار اپیزود که شامل 13 قسمت می‌شود و به معضل اعتیاد از نوع مواد مخدر صنعتی می‌پردازد و هر اپیزود قصه‌ای جداگانه را روایت می‌کند، اما شخصیت‌ها به‌ نوعی در قصه‌های هم تأثیرگذار هستند.

در اپیزود نخست، زهره به خاطر ناتوانی در بچه‌دار شدن روابط سردی با شوهرش جمال پیدا کرده و فکر می‌کند جمال می‌خواهد ازدواج مجددی داشته باشد. مهدی رکنی، افسانه اکبری، حسین محمدزاده، اعظم دلداده و سعید برج علی بازیگران این قسمت هستند.

اپیزود دوم نیز داستان الهه است که به‌تازگی در دفتر جمال استخدام شده و به خاطر سوءظن زهره نسبت به او و جمال از کار اخراج می‌شود. بازیگران این قسمت عطاءالله منتظری، مهری آل آقا، مهناز رود ساز و حمیدرضا عطارد هستند.

اپیزود سوم داستان حامد است که به خاطر اختلاف نظرهایی که با پدرش دارد با او شرط می‌کند که در قبال گرفتن دیپلمش او را برای کار به خارج از کشور بفرستد و حامد مجبور می‌شود برای درس خواندن قرص ریتالین مصرف کند. بازیگران این اپیزود را احمد علامه دهر، عصمت رضاپور، نیما سیاری، فاطمه حسینی و... تشکیل می‌دهند.

alt

اپیزود چهارم نیز داستان جاوید معلم حق‌التدریسی است که به خاطر اینکه توان بیشتر کار کردن را داشته باشد به شیشه روی می‌آورد و همین امر موجب می‌شود که دچار اختلالات روانی شود. در این قسمت علی فرحناک، نرگس رضایی، عباس صفا و... ایفای نقش می‌کنند.

از عوامل سریال تلویزیونی «جاده تباهی» می‌توان به محمد گنجی و حسن محسنی‌خو به عنوان نویسندگان این مجموعه اشاره کرد و داوود رجبی مدیر تصویربرداری و رضا بنا یزدی صدابرداری آن را بر عهده دارند.

محمد گنجی دستیار و برنامه‌ریز، امیر بی‌طرفان و محمدمهدی عظیمی دستیار کارگردان، علیرضا زحمت‌کش منشی صحنه و محمد ابوالقاسمی موحد مدیر تولید این سریال تلویزیونی است.

همچنین عبدالحامد محمدی جانشین تولید، حمید نجاتی مدیر تدارکات، جمال‌الدین بیات طراح گریم، عبدالرضا ملاک طراح صحنه، هانیه نجفی طراح لباس و مهدی عظیمی تدوین این کار را عهده‌ دارند.