جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

آغاز تولید سریال تلویزیونی « ددمان» در شبکه اشراق - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز تولید سریال تلویزیونی « ددمان» در شبکه اشراق

آغاز تولید سریال تلویزیونی « ددمان» در شبکه اشراق

 

باحضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار، فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) و تنی چند از مدیران کل استان، تصویربرداری سریال تلویزیونی ددمان در زنجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، مدیرکل صداوسیما در این آئین بر همت رسانه استانی بمنظور تولید آثار فاخر در حوزه میزاث فرهنگی، گردشگری و کارآفرینی تاکید کرد و افزود: در سایه تبلیغ صنایع دستی و گردشگری، علاوه بر فراهم شدن زمینه همگرایی اقتصادی و فرهنگی با کمترین سرمایه و بدون آلودگی‌های زیست محیطی برای اقشار مختلف جامعه درآمدزایی می‌شود.

آقای لطیفی بهره گیری حداکثری از هنرمندان بومی، حضور در لوکیشن های تاریخی، معرفی صنایع دستی و تاکید بر فرهنگ بومی محلی را از نقاط عطف این سریال برشمرد.

گفتنی است داستان این سریال مربوط به جوانی بنام هوشنگ است که بدلیل شکست در سرمایه گذاری به خانه پدری خود برمی گردد و با تلاش و کوشش فراوان بر مشکلات متعدد مربوط به تبدیل این خانه مسکونی به هتل بوم گردی فائق آمده و عامل اشتغال چندین نفر می شود.ددمان در گویش محلی به معنی ملک پدری است.

این سریال فاخر در 20 قسمت 45 دقیقه ای در شبکه اشراق تولید می شود.

برخی از عوامل سریال عبارتند از: نویسنده طرح و تهیه کننده: غلامحسین مهدیون/ کارگردان: مجید حسن زاده / مدیر تولید حسین نجفی/ تصویربردار: سعید حسنی / بازیگران: محمدولی فروتن، شهپر میثاق فر، صفرعلی کریمی، مینا عبادی و.....