سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

آغاز ساخت مجموعه مستند "فرمانده" در شبکه اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز ساخت مجموعه مستند "فرمانده" در شبکه اصفهان

آغاز ساخت مجموعه مستند

 

در نشست مدیران صدا وسیمای مرکز اصفهان با فرماندهی قرار گاه سید الشهدا استان، کار ساخت مجموعه مستند 20 قسمتی روایتی از زندگی فرماندهان هشت سال دفاع مقدس استان اصفهان مصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، آقای عبدالحسینی مدیرکل صدا وسیمای مرکز اصفهان در نشست با سردار استکی فرمانده قرار گاه سید الشهدا استان و فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس با اشاره به ضرورت ساخت مستند و سریال از سرداران رشید دفاع مقدس استان اضافه کرد: با کمک این قرارگاه و متولیان حوزه دفاع مقدس 20 مستند تلویزیونی در این خصوص ساخته می شود.

آقای عبدالحسینی با بیان اینکه باید از ظرفیت بالای بسیج صدا وسیما در راستای فیلم ، کلیپ، مستند در حوزه دفاع مقدس استفاده شود، افزود : هر سال در حوزه دفاع مقدس یک سریال تولید و از شبکه های ملی پخش می شود.

سردار استکی فرمانده قرارگاه سید الشهدا نیز در این نشست گفت : سپاه پاسداران در ادوار مختلف انقلاب اسلامی خود را برای همه عرصه‌ها و چالش‌ها آماده کرده است.

 وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در دوران بعد از دفاع مقدس بیان کرد : پس از دفاع مقدس سپاه در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی وارد عمل شد و بسیاری از طرح های  بزرگ در کشور توسط قرارگاه سازندگی سپاه انجام شده است.

سردار استکی از آمادگی قرارگاه سید الشهدا برای همکاری با صدا وسیما در زمینه ساخت سریال و مستند تلویزیونی خبر داد و گفت: تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای ساخت مستند و سریال و همچنین مکان تصویربرداری در اختیار صدا وسیما قرار می گیرد.