سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

آغاز واگذاری واحدهای مسکونی صدا و سیما در شیراز - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز واگذاری واحدهای مسکونی صدا و سیما در شیراز

به مناسبت نهم ربیع الاول آغاز امامت آخرین امام شیعیان واگذاری واحدهای مسکونی کارکنان صدا و سیمای مرکز فارس با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، مدیرکل راه و شهرسازی فارس ، معاون بانک ملی استان فارس و شهردار صدرا آغاز شد.

در این مراسم به صورت نمادین کلید یکی از واحدها به اعضای تعاونی مسکن اهدا گردید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در آئین آغاز واگذاری این واحدها گفت: مجموعه صدا و سیما متشکل از یک قشر فرهنگی است که در طول سال برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی با حقوقی محدود و حداقلی تلاش می کنند و بر اساس ضرورت در همه مناسبت های و حتی روزهای تعطیل مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و همین باعث شده که کمتر فرصتی برای فراهم کردن امکانات رفاهی زندگی خویش داشته باشند.

محمد باقر کشفی افزود: سرمایه کارکنان صدا و سیما، کار فرهنگی، فکری و تربیتی برای ارائه خدمت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه است و هرکس برای این مجموعه تلاش کند اجرش با خداست.

مدیر رسانه ملی در استان فارس از زحمات مدیران راه و شهرسازی فارس، عمران و توسعه شهر صدرا، بانک ملی و شهرداری صدرا و اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن برای ساخت این واحدهای مسکونی قدردانی کرد و خواستار تسریع برای ساخت مابقی واحدهای باقی مانده شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس هم مسکن مهر صدا و سیما را یکی از با کیفیت ترین مسکن مهرهای کشور دانست و گفت: کیفیت اجرای این طرح منجر می شود که جایگاه مسکن مهر در اذهان عمومی جامعه تغییر کند و اجرای این طرح با این کیفیت نشان داد که مسکن مهر قابلیت اجرای بسیار وزین را دارد.

هوشنگ عشایری یادآور شد: اجرای این طرح با این حجم در 4 تا 5 سال معمول است و اجرای آن باید الگوی دیگر طرح های مسکن مهر شود.

مدیرعامل تعاونی صدا و سیمای مرکز فارس هم گفت: نام نویسی برای طرح مسکن مهر در صدا و سیما از سال 86 آغاز و عملیات اجرایی ساخت این مجتمع 351 واحدی از بهمن 88 شروع شد و با تلاش های صورت گرفته 133 واحد از مجتمع 351 واحدی مسکن کارکنان صدا و سیمای مرکز فارس آماده واگذاری است.

طاهری خاطرنشان کرد: برای ساخت این مجتمع با 50 هزار متر مربع زیر بنا 22 میلیارد تومان هزینه شده است که 7 میلیارد تومان آن از محل تسهیلات بانک ملی تامین شده است.

در حاشیه این افتتاح،  مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس ، مدیرکل راه و شهرسازی و شهردار صدرا از مراحل ساخت بزرگترین زیست بوستان شهری کشور در شهر صدرا بازدید کردند. این بوستان قرار است در 120 هکتار ساخته شود که در مرحله اول 35 هکتار آن در حال ساخت است.

alt

alt