سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

آغاز پخش برنامه "نخوابین شما" از شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز پخش برنامه "نخوابین شما" از شبکه شما

مدير شبكه تلويزيوني "شما" در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برنامه جدید" نخوابین شما" از امشب هر هفته یکشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

دکتر مسعود احمدی افزادی افزود: ارتباط و تعامل دوسویه با مخاطبان برنامه ها رویکردی مهم و تاثیرگذار در رسانه است و ما امیدواریم در برنامه "نخوابین شما" این ارتباط دوسویه و تاثیرگذار هر چه بیشتر با مخاطبان برقرار شود.

وی با اشاره به بخش های این برنامه ابراز داشت: این برنامه تماما به پخش عکس و فیلم های خانگی مخاطبان سراسر ایران می پردازد. به این ترتیب مخاطبان می توانند از طریق پایگاه معاونت امور استان های صدا و سیما و وب سایت "نگاه" به نشانی http://negahmedia.ir تصاویر خود را ارسال نمایند تا از این برنامه پخش شود.

وی بیان کرد: مخاطبان می بایست تصاویر خود را در مدت زمانی 1 تا 5 دقیقه بر روی وب سایت آپلود کنند تا قابلیت پخش در این برنامه را داشته باشد.

احمدی افزادی با اشاره به اینکه نیازی نیست مخاطبان با دوربین های حرفه ای آثار خود را ارسال کنند گفت: در چند برنامه نحوه ارسال فایل ها آموزش داده خواهد شد تا مخاطبان به راحتی بتوانند آثارشان را برای این برنامه ارسال کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مخاطبان برنامه "نخوابین شما" می توانند آثار خودشان را با رویکردهای اجتماعی، فرهنگی و هنری برای این برنامه ارسال نمایند.  

alt