سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

آغاز پخش سه سریال از شبکه "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

آغاز پخش سه سریال از شبکه "شما"


پس از پخش تولیدات جذاب نمایشی استان ها در ایام نوروز، پخش سه مجموعه نمایشی از مراکز قزوین، یزد و فارس از روز دوشنبه 28 فروردین آغاز خواهد شد.

تكاپو برای نجات از ورشکستگی

تكاپو عنوان سريال تلويزيوني است كه در 10 قسمت 45 دقيقه‌اي به کارگردانی امیر مداح و تهیه کنندگی حمید رضا زارع محلاتی در شبكه استاني سيماي قزوين تولید شده و از دوشنبه 28 فروردین هر شب ساعت 23:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در این سریال مجيد يكي از سه شريك صاحب كارخانه نساجي تصميم مي‌گيرد با خريد سهم شركاي ديگر كارخانه كه مخالف ادامه كار كارخانه هستند جلوي ورشكستگي و تعطيلي كارخانه را بگيرد كه در اين راه با مشكلاتي از طرف خانواده و شركاء مواجه مي‌شود ...

رضا آشتياني، مهوش افشارپناه، شراره دولت‌آبادي، خشايار راد، كاوه خداشناس، ايلا تهراني، الهام شكيب، آناهيتا افشار، نازگل نادريان، ناصر ايزدفر، زهرا ذوالقدر، علي ملازينل، صغري اصغرپوران، فرشيد ميرزاسلطاني و ... از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

alt

بهانه ای برای معرفی توانمندی مراکز ناباروری یزد

سريال تلويزيوني "حس مادري" به كارگرداني اكبر منصور فلاح و تهيه كنندگي سيد داوود تقوي نژاد در 13 قسمت از دوشنبه 28 فروردین هر شب ساعت 20:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 15:15 از شبکه شما پخش می شود. 

فيلمنامه اين سريال به طور كامل در يزد و حوالي آن تصوير برداري شده و به قلم محمدرضا شاهنده به نگارش درآمده است.

محمد رضا رهبري، محمد الهي، اميررضا وزيري، سارا الهياري، فرداد صفاخو و فاطمه آخوندزاده از بازيگراني هستند كه در اين سريال به ايفاي نقش پرداختند.

موضوع سريال داستان زندگي دختري را به تصوير مي كشد كه همزمان با روز عقدش نامه اي مبني بر اينكه او فرزند واقعي خانواده اش نيست بدستش مي رسد كه اين موضوع آغاز راه او دريافتن هويتش مي شود.

اين سريال در كنار به تصوير كشيدن لحظه هاي پرتردید كشف هويت واقعي، به معرفي مركز تحقيقات ناباروري استان يزد مي پردازد كه يكي از قطب هاي اصلي ناباروري در كشور محسوب مي شود.

 سيد علي نادري تصويربرداري، حميد رضا خرداد مهر صدابرداري، پوريا پوررحيم برنامه ريزي، آيه نايب زاده دستيار اول كارگردان، مريم غفوري و صفا گلزار مقدم مديريت توليد اين سريال را برعهده داشتند.

حل مشکلات مدرسه با اشعار سعدی

مجموعه دفترچه خاطرات به کارگردانی علی نیکومنش و تهیه کنندگی فرشاد زارعی در صدا و سیمای مرکز فارس تهیه و تولید شده که از 28 فروردین هر روز ساعت 17:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 10 از شبکه شما پخش خواهد شد.

این سریال داستان پسربچه ای به نام مهرزاد است که با همکلاسی های خود تصمیم می گیرند مشکلات دبیرستان را با رویکرد به اشعار سعدی بازگو کنند.

alt

alt