سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در مرکز البرز

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در مرکز البرز

 

دفتر خبرگزاری صدا و سیمای شهرستان فردیس با حضور امام جمعه‌، فرماندار و مدیرکل صدا و سیمای استان البرز در ساختمان فرمانداری فردیس افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز مدیرکل صدا و سیمای مرکز در این مراسم با اشاره به هدف اصلی صدا و سیما در ترویج دین ، اخلاق ، امید و آگاهی گفت: در برنامه سازی های این مرکز تلاش شده است این رویکردها را مورد نظر قرار داد .
علی رامک افزود: سعی کردیم علاوه بر راهبردها، در جهت تولید و پخش برنامه های انگیزه بخش و اگاهی آفرین و بصیرت افزا نیز اقدام نماییم .
رامک گفت: در پوشش برنامه استانی نیز نگاه جامع و کاملی به کل استان داریم بطوریکه شصت درصد از خبرهای ما مربوط به شهرستان هاست .
امام جمعه‌ی شهرستان فردیس نیز در این مراسم گفت: شغل خبرنگاری و اطلاع‌رسانی کار بسیار ارزشمندی است. خبرنگاران باید واقعیت‌های جامعه را به گوش مردم برساند و امانت‌دار مردم و نظام باشند.
حجت‌الاسلام ایمانی افزود: افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم با همت و تلاش خبرنگاران فردیس صدای مردم هرچه رساتر به گوش مسئولان برسد تا در جهت رسیدن به اهداف نظام گام‌های مثبتی برداشته شود.
در پایان این مراسم از بیست خبرنگار برتر شهرستان فردیس با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.