سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در گراش - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در گراش

افتتاح دفتر خبرگزاری صدا و سیما در گراش

 

به منظور پوشش و انعکاس بهتر رویداد‌های خبری گراش در رسانه ملی، فاز نخست دفتر خبرگزاری صدا و سیما در این شهرستان  افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای فارس  ؛ سهرابی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در مراسم افتتاحیه، مهمترین رسالت دفاتر خبرگزاری صدا و سیما را برشمرد و گفت: سرعت یکی از اصول مهم در انتقال خبر و پیام است، بنابراین دفاتر خبری شهرستان‌ها با رویکرد حرفه‌ای و امکانات بهتر می‌توانند با سرعت، رویداد‌های شهرستان و مطالبات مردم را به نحو احسن به شبکه‌های ملی منتقل کنند.

در این جلسه سهرابی به مردم نوید داد که به زودی گیرنده‌ی دیجیتال در روستا‌های آغصه و کنگ و ریشه تقویت و با نصب تی اس ۳، شبکه‌های دیجیتال گراش از ۲۰ شبکه به ۳۰ شبکه افزایش خواهد یافت.

فرماندار شهرستان گراش نیز با تشکر از اهتمام رسانه ملی و مدیرکل صدا وسیمای فارس در راه اندازی دفتر خبری گراش گفت: دفتر خبرگزاری صدا وسیما در شهرستان گراش در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۴ متر مربع و ۶۰۰ مترمربع زیربنا، در ۲ طبقه و ۴ واحد مجزا ساخته شده است.

فرودی افزود: برای فاز نخست این دفتر ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده که ۴۵۰ میلیون تومان آن توسط خیرین محلی مرحوم حاج علی حسین شیری و یعقوب ابراهیمی و ۱۵۰ میلیون تومان توسط دولت پرداخت شده است.

دیدار مادر شهیدان محسن و محمد بهمنی ،گفتگو با اعضای شورای اداری شهرستان گراش، گفتگو با شهردار و اعضای شورای شهر و خیرین گراش و بازدید از پارک گراش،  از دیگر برنامه های سفر مدیرکل صدا وسیمای فارس بود.