جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح دفتر خبری در آذربایجان غربی - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر خبری در آذربایجان غربی

افتتاح دفتر خبری در آذربایجان غربی

 

دفتر خبری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در شهرستان چایپاره و فرستنده 10 کیلو وات شهر قره ضیاالدین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به بهره برداری رسید  .
برای راه اندازی دفتر خبری چایپاره و فرستنده 10 کیلو وات شهر قره ضیاالدین بیش از 4 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تجلیل از خدمات صدا و سیما در عرصه اطلاع رسانی، گفت : امروز هجمه های دشمنان تیزتر و مقابله با آنها نیازمند هوشمندی است که در رسانه ملی و به طبع آن در بخش استانی شاهد درایت و هوشمندی هستیم .
کبیری نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم از رفع مشکل اعتبارات بودجه ای صدا و سیما در مجلس  خبر داد.
همچنین مجرد مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این مراسم  با بیان اینکه تولیدات رسانه ای در استان در خدمت آرمان ها و اهداف والای انقلاب است گفت : این رسانه بستر لازم برای اعتلای فرهنگ ملی و بومی منطقه را فراهم کرده است . اصغری فرماندار چایپاره نیز ، ضمن تجلیل از خدمات رسانه ملی در استان ، ابراز امیدواری کرد با افتتاح این دفتر شاهد افزایش حضور شهرستان در رسانه استانی باشیم  .
در این مراسم از خیری که زمین این دفتر را اهدا کرده بود تجلیل شد .