جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

افتتاح دفتر خبری و ایستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر خبری و ایستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر

افتتاح دفتر خبری و ایستگاه دیجیتال شهرستان کاشمر

 

دفتر خبری کاشمر و فرستنده دیجیتال 5 روستا با حضور مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استانی و محلی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره بر داری رسید.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خراسان رضوی،این ساختمان در زمینی به مساحت 500 متر مربع و با بیش از 300 میلیون تومان هزینه به بهره برداری رسیده است.
دفتر خبری کاشمر مجهز به بخشهای تدوین , استودیو رادیو, اتاق جلسات و تحریریه خبر است.
مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی در آیین افتتاح این دفتر گفت: امام خمینی (ره)2میراث برای ما به جا گذاشته اند یکی حفظ نظام را از اوجب واجبات دانستند و دوم اصل مترقی ولایت فقیه،لذا نظریه ولایت فقیه که امام ،جمهوری اسلامی را برآن بنیان گذاشتند باید همچون نگین آن را پاس بداریم و به نسل جدید منتقل کنیم.
محسن نصرپور افزود: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دستاورد های مهمی در زمینه های علمی، هنری، ورزشی،پزشکی وبخشهای مختلف بدست آورده ایم که دشمنان با جنگ رسانه ای سعی در تخریب نظام و دستاوردهای آن دارند .
وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این دفترخبری در کاشمر از این پس شاهد رشد و ارتقاء کیفی تولیدات رادیویی و تلویزیونی ، و از طرفی شناخت توانمندی ها و ظرفیت ها این منطقه در بخش های مختلف باشیم.
نصرپور بااشاره به پتانسیل های فراوان کاشمر افزود: آمادگی داریم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مستند 25 دقیقه ای از دستاورد های پس از انقلاب در شهرستان کاشمر و منطقه ترشیز ساخته و از شبکه استانی پخش شود.
محسن نصرپور افزود: نشان دادن کارآمدی نظام از مهمترین وظایف صدا و سیما است لذا به هیچ عنوان نگاه درآمدی نسبت به این مقوله نداریم.
وی تاکید کرد: در حالی که 250 شبکه ماهواره ای فارسی زبان با هدف تخریب بنیان های دینی و اجتماعی ایجاد شده اند توجه به رفع مشکلات رسانه ملی و داخلی برای قدرتمند شدن و مقابله با این هجمه دشمنان بسیار مهم است .
نصرپور گفت: همچنین ایستگاه دیجیتال در روستاهای ایور, نامق, چلپو ، اکبرآباد و ده میان با بیش از 1میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه در شهرستان کاشمر در هفته دولت امسال به بهره بر داری رسید.
وی گفت: باافتتاح این ایستگاه امکان استفاده از سیستم دیجیتال برای بیش از 97 درصد مردم شهرستان کاشمر مهیا شده است و فقط 3 روستا باقی می ماند که ان شالله بزودی شاهد جشن 100 درصدی این امر مهم با همکاری مسئولان شهرستانی خواهیم بود.