جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح دفتر خبری چالدران - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر خبری چالدران

مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان غربی در مراسم افتتاح این دفتر خبری ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفتر خبري چالدران با هدف سرعت بخشيدن به امر اطلاع رساني و بهبود پوشش خبري فعاليت هاي اين شهرستان راه اندازي شده و اميدواريم علاوه بر پوشش خبري در شناسايي و معرفي قابليت ها و پتانسيل هاي شهرستان چالدران مفيد و موثر واقع گردد. وي افتتاح دفاتر خبري را از اولويت هاي مركز آذربايجان غربي دانست و افزود: این دفتر در 365 متر مربع زمین با 210 متر مربع زیربنا احداث شده .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، محسن شکرنیا مديركل مركز آذربايجان غربي با اعلام اینکه زمین این دفتر خبری را یک خیر چالدرانی اهدا کرده است افزود: برای ساخت این دفتر که مجهز به ارسال صدا و تصویر در کمترین زمان از طریق اینترانت نیز می باشد بیش از یک میلیارد  و 200 میلیون ریال هزینه شده است .

قلی پور فرماندار چالدران نیز در این مراسم از تلاش مسئولان صدا و سیما در راه اندازی این دفتر خبری قدردانی کرد و افزود: صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با پوشش مناسب خبری رویدادهای این منطقه و ارسال و پخش سریع آنها توانسته است رضایت مخاطبان و اعتماد آنها را در حد شایسته ای جلب کند .

alt