سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

افتتاح دفتر گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح دفتر گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج مرکز گلستان

دفتر گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیمای گلستان با حضور سردار بابایی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز، فرمانده سپاه نینوای گلستان در مراسم افتتاحیه این دفتر گفت: هر چند فضای این دفتر کوچک و امکانات اندک است اما قرار است در این دفتر کوچک، کارهای بزرگی انجام شود.

سردار بابایی انجام کارهای بزرگ با امکانات اندک را از خصلت های بسیج دانست و افزود: افق روشنی را برای فعالیت های این دفتر پیش بینی می کنیم.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افرادی را که قرار است در این دفتر برای ترویج فرهنگ بسیج گام بردارند افرادی متعهد، متخصص و دلسوز دانست و افزود: نگاه ما به فعالیت کارکنان صدا و سیما نگاه جهادی است و معتقدیم کارکنان صدا و سیما از هر فرصتی برای خدمت به مردم و انقلاب استفاده می کنند و در این مسیر خستگی ناپذیرند. 

وی به فعالیت های ارزشمندی که قرار است گروه رادیویی و تلویزیونی بسیج صدا و سیما انجام دهد اشاره کرد و گفت: بسیاری از رویدادها می تواند با نگاه هنرمندانه و خلاقانه کارکنان صدا و سیما رنگ و بوی فرهنگی و معنوی به خود گیرد.

سردار بابایی فعالیت این گروه را به فعالیت شهید آوینی در دوران دفاع مقدس برای انتقال ارزش های انقلاب به مردم تشبیه کرد و افزود: بسیاری از مجاهدت های رزمندگان دفاع مقدس و جانفشانی های فرزندان این مرز و بوم با نگاه هنرمندانه شهید آوینی به مردم معرفی شد.

مدیر کل صداوسیمای گلستان نیز در این مراسم گفت: افتتاح این دفتر به معنای عزم جدی برنامه سازان برای برداشتن گام هایی بزرگ در معرفی افکار و اندیشه های بسیجی است .

صادق مقدسی افزود: امکانات لازم را برای افرادی که قرار است در این عرصه فعالیت کنند فراهم می کنیم تا کارهای فاخر، ارزشمند و ماندگاری را انجام دهند .

فرمانده بسیج صدا و سیمای مرکز گلستان در ادامه افزود: رسانه های جمعی و به خصوص صدا و سیما نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی جوانان با این ارزش ها دارند.

باقریون اظهار داشت: گروه تلويزيوني و راديويي بسيج، پايگاهی متلعق به همه بسيجيان است خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر سپاه استان با این گروه شد.

alt

alt