جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح رادیو نما در مرکزهمدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح رادیو نما در مرکزهمدان

بمناسبت دهه فجر رادیو نما در صداوسیمای مرکز همدان بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

افتتاح رادیو نما در مرکزهمدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، با افتتاح این شبکه رادیویی تلویزیونی از این به بعد همه بینندگان تلویزیون هم می توانند در طول 24 ساعته شبانه روز همه برنامه های صدای مرکز همدان در حال پخش از رادیو را از طریق دستگاه های گیرنده دیجیتال خانگی دریافت کنند.
در مراسم افتتاح رادیو نما ، معاون سیاسی امنیتی استاندارهمدان با اشاره به اینکه سانه ها در توسعه جوامع بشری نقش اساسی دارند گفت: حضور رسانه ها می تواند تعامل گسترده را بین مردم و حاکمیت ایجاد کند.
آقای الهی تبار با قدردانی از زحمات صدا و سیمای مرکز همدان، رسانه ها و صدا وسیمای مرکز همدان را پل ارتباطی موثر بین مردم و مسئولان دانست و خاطر نشان کرد:مسئولان امر خصوصا در حوزه تصمیم گیری و تصمیم سازی از این ظرفیت ارزشمند می توانند بهره برداری کرده و خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه کنند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان هم در این مراسم با اشاره به اینکه به منظور بهره مندی بیشتر از شبکه های رادیویی و استفاده از بستر تصویری رادیو نما در همدان آغاز به کار کرده است افزود:با راه اندازی این شبکه مردم می توانند هم صدا را بشنوند و هم تصاویر موضوعی و سرگرم کننده متناسب با هر کدام از این برنامه ها در شبکه رادیویی ملاحظه کنند که تحقق این امر از جذابیت بیشتری نیز برخوردار است.
مهندس حسین میسر با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز همدان در حوزه فنی موفقیت های زیادی را کسب کرده است خاطر نشان کرد:هم اکنون 95 درصد پوشش جمعیت استان همدان در ضریب نفوذ رسانه ای هستند و از 20 شبکه تلویزیونی و 5 شبکه رادیویی دیجیتالی بهره مند هستند.