سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

افتتاح رسمی سایت شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح رسمی سایت شبکه شما

با حضور معاون امور استان های صدا و سیما پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شبکه تلویزیونی شما رسما افتتاح و تمام برنامه های این شبکه در فضای مجازی قابل دریافت شد.

این شبکه از خرداد امسال کار آزمایشی و تعامل با مخاطبان خود را آغاز کرده بود.

مبنای فعالیت این سایت تدارک امکانات مجهز برای اطلاع رسانی ساده و تعاملی با مخاطبان این شبکه در ایران و جهان بوده است.

این سایت به آدرس Shomatv.ir یا Shoma.Tv طی دوران آزمایشی خود به گواه پایگاه اطلاع رسانی ALEXA از سطح مراجعه بالایی در بین سایت های داخلی و خارجی مورد بازدید ایرانیان برخوردار بوده است.

کیومرث طهماسبی معاون امور استان های صدا و سیما در افتتاحیه این سایت، با اشاره به ویژگی های دنیای مجازی و مخاطبان آن، فراهم آوردن ظرفیتی برای معرفی شایسته سرزمین ایران را لازم دانست.

با ورود به صفحه نخست این سایت بخش های متنوعی جلب نظر می کند. پخش زنده شبکه و دانلود صدا و تصویر موسیقی های محلی و پاپ سراسر کشور در برنامه های پر بیننده هفت ترانه و نوا و نما با فرمت های مختلف بینندگان علاقمند به پیگیری برنامه های این شبکه را راضی خواهد کرد.

alt

مستندهای فاخر نگارستان که با هدف معرفی فرهنگ عامه و زیست بوم انسانی، طبیعی و حیات وحش ایران تهیه و ساخته شده است بخش دیگری از وبگردی در این سایت است که در نوع خود آلبومی از بهترین مستندها درباره ایران است.

ارائه پیامک های اعلام نظر و درخواست های مخاطبان همراه با بخش پویایی برای ویدئوهای ارسالی مخاطبان از دیگر بخش های قابل توجه این سایت می باشد.

شبکه شما ضمن دعوت از تمامی بینندگان و کاربران سایت شبکه جهت اعلام درج دیدگاه هایشان برای بخش ها و برنامه های مختلف، آماده دریافت نظرات کاربران در پویایی و ارتقاء کیفیت و کمیت این سایت و محتوای آن می باشد.

برای دریافت دیدگاه های بینندگان و کاربران شماره تماس 22168453 و شماره پیامک 30000999 و آدرس پست الکترونیکی WWW.Shomatv@irib.ir فعال است.