سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

افتتاح ساختمان دفتر خبری در سبزوار - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح ساختمان دفتر خبری در سبزوار

ساختمان اداری دفتر خبری صدا و سیمای خراسان رضوی در سبزوار با اعتباری معادل دو میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان رضوی، حجت الاسلام علی نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی  با تاکید بر ساخت و تجهیز دفاتر خبری در شهرستان های استان، از این دفاتر به عنوان  قلب صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی یاد کرد و خواستار همکاری دستگاه های  مدیریت شهرستان ها در این زمینه شد .

 وی با ابراز خرسندی از فعالیت چشمگیر پرسنل دفتر خبری سبزوار، این دفتر را پر برنامه ترین دفتر خبری استان ذکر کرد و تلاش آنان را ستود.

زمین ساختمان دفتر خبر سبزوار به مساحت دو هزار و 415 متر مربع از سوی شورای اسلامی و شهرداری سبزوار در اختیار قرار گرفته است. در حال حاضر ساختمان دفتر خبر صدا و سیمای سبزوار با زیربنای 340 مترمربع در دو طبقه احداث شده است.

در این مراسم از فرمانداری سبزوار، شورای اسلامی شهر و شهرداری بابت اهداء زمین، موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج، جهاد کشاورزی، کشت و صنعت جوین، موسسه آبادانی دیار سربداران، سازمان پارک ها و فضای سبز، راه و شهرسازی، سازمان خدمات موتوری شهرداری، کارخانه سیمان لار سبزوار قدردانی شد .

 گفتنی است  دفتر خبر صدا و سیما در شهرستان سبزوار از اسفند ماه سال 83 در این شهر شروع به کار کرده است.

alt

alt