حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

افتتاح سامانه ديجيتال در منطقه طايي و قلعه نصير - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

افتتاح سامانه ديجيتال در منطقه طايي و قلعه نصير

افتتاح سامانه ديجيتال در منطقه طايي و قلعه نصير

 

 سامانه پخش ديجيتال طايي و قلعه نصير  در پل دختر به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز لرستان، محمد بازوند مدير كل صدا و سيماي مركز لرستان در مراسم افتتاح اين سامانه اظهار داشت: سامانه ديجيتال اين مناطق هديه نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه به مردم بخش هاي طايي و قلعه نصير  تقديم مي شود.

وي با بيان اينكه با بهره برداري از اين سامانه 18 شبكه تلويزيوني و 19 شبكه راديويي قابل دريافت است افزود: از امروز چهار هزار نفر جمعيت بخش معمولان تحت پوشش اين سامانه و كانال هاي راديويي و تلويزيوني جمهوري اسلامي قرار گرفتند.

بازوند با اشاره به اينكه براي افتتاح اين مركز 200 ميليون تومان از محل اعتبارات صدا و سيما و دهياري ها هزينه شده بيان داشت: با افتتاح سامانه ديجيتال اين دو ايستگاه ضريب بهره مندي شهرستان پلدختر از برنامه هاي ديجيتال راديو و تلويزيون به حدود 92 درصد جمعيت شهري و روستايي اين شهرستان افزايش يافت.

مديركل صدا و سيماي مركز لرستان افزود : در صورت تامين اعتبار تلاش خواهيم كرد باقيمانده بخش ها و روستاهاي شهرستان پلدختر را زير پوشش ديجيتال قرار دهيم.

حجت الاسلام حكيمي گيلاني  امام جمعه معمولان  نيز در اين مراسم با تشكر از تلاش صدا و سيماي استان اظهار داشت: يقينا ارائه اينگونه خدمات به مردم در نظام مقدس اسلامي ثواب دنيوي و اخروي  را به دنبال خواهد داشت.

وي با بيان اينكه امروز ما شاهد نبرد  فرهنگي در عرصه رسانه و ماهواره هستيم افزود: گسترش شبكه هاي تلويزيوني نقش مهمي در ارتقا فرهنگ ديني مردم  دارد و امروز مي بينيم كه صدا و سيما در اين زمينه اثر گذاري خوب و موفقي داشته است.