جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح سامانه دیجیتال ایستگاه تلویزیونی مرزن آباد چالوس - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح سامانه دیجیتال ایستگاه تلویزیونی مرزن آباد چالوس

سیستم سامانه دیجیتال ایستگاه تلویزیونی مرزن آباد چالوس، امروز با حضور استاندار مازندران، مدیر کل صدا و سیما، فرماندار چالوس و برخی مسئولین استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه تبرستان، با بهره برداری از فرستنده دیجیتال ایستگاه تلویزیونی مرزن آباد با 3 میلیارد ریال هزینه، امکان دریافت تصاویر 18 شبکه تلویزیونی و امواج 12 شبکه رادیویی فراهم شد.

سامانه دیجیتال TS1 و TS2 ایستگاه تلویزیونی مرزن آباد با توان 20 وات به ترتیب روی کانالهای 59 و 65 قابلیت سیگنال رسانی 18 شبکه تلویزیونی(شبکه های اول، دوم، سوم، چهارم، تهران، خبر، استانی، قرآن، آموزش، مستند، آی فیلم، نمایش، ورزش، پویا، بازار، شما، العالم و پرس تی وی) و 12 شبکه رادیویی (ایران، پیام، جوان، ورزش، معارف، قرآن، فرهنگ، سلامت، تهران، آوا و ساری) با کیفیت بالا را دارا می باشد.

این سامانه حدود 16 هزار نفر از جمعیت شهرهای مرزن آباد، دهنه دوآب، پردنگون، متکارود، سید گلامسر، میچکارود، گرمابرود و روستاهای اطراف را تحت پوشش قرار می دهد.

 مهندس طاهایی استاندار مازندران در حاشیه این مراسم، افتتاح  فرستنده دیجیتال در این منطقه را امری مهم یاد کرد و از تلاش مدیر کل و همکاران شبکه تبرستان تقدیر نمود.

همچنین بهرام حمیدی مدیر کل صدا و سیمای مازندران، هدف از افتتاح این فرستنده را پوشش مطلوب شبکه های دیجیتال برای مردم این منطقه دانست و گفت: با وجود مشکلات متعدد بمنظور سیگنال دهی دیجیتالی برای مردم ولایتمدار در این منطقه، این سامانه با همت و تلاش استاندار و مسئولین شهرستانی و همکاران حوزه معاونت فنی شبکه تبرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.     

alt

alt