جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح سومین دفتر خبری صدا و سیمای گیلان در لاهیجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح سومین دفتر خبری صدا و سیمای گیلان در لاهیجان

 سومین دفتر خبری صدا و سیمای گیلان باحضور معاون  اداری مالی رسانه ملی در لاهیجان افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز گیلان، دفتر خبری لاهیجان در ساختمانی که شورای شهر و شهرداری در اختیار صدا و سیمای مرکز گیلان قرار داده راه اندازی شده است. این دفتر رویدادهای خبری شرق گیلان به ویژه لاهیجان را پوشش میدهد. قرار است با اعتبار 2 میلیارد ریالی رسانه ملی و اعتبار 2 میلیارد ریالی شهرستانی، ساختمان جدید دفتر خبری لاهیجان با امکانات بیشتر در زمینی به مساحت 500 متر مربع ساخته شود. پیش از این دفاتر خبری صداوسیما در آستارا و فومن راه اندازی شده است.

حسن تقدس نژاد معاون اداری مالی رسانه ملی در مراسم افتتاح دفتر خبری لاهیجان گفت: افتتاح این ذفتر خبری اقدام مؤثر رسانه ملی برای اطلاع رسانی و انعکاس بیشتر رویدادها و مسایل و مشکلات مردم و کمک به شتاب گرفتن روند توسعه پایدار شهرستان لاهیجان است .

تقدس نژاد تأکید کرد: در تلاشیم با تجهیز کامل دفتر خبری لاهیجان این دفتر را به یکی از فعال ترین دفاتر خبری صداوسیما در شهرستان ها تبدیل کنیم .

نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم گفت: دفاتر خبری صدا و سیما می توانند برای شناسایی و انعکاس توانمندی ها و مشکلات و نیز فراهم کردن زمینه های توسعه و آبادانی هر منطقه بسیار مؤثر باشند.

ایرج ندیمی تصریح کرد: با تعامل بیشتر دستگاه ها و نهادها با رسانه ملی می توان بسیاری از موانع توسعه گیلان را برداشت و زمینه شکوفایی بیشتر اقتصادی و فرهنگی این استان را فراهم کرد .

محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای مرکزگیلان نیز در این مراسم افتتاح دفتر خبری لاهیجان با تأکید بر اینکه رسانه ملی پل ارتباطی مردم و مسوولان است خاطر نشان کرد: رسانه استانی کمک به توسعه همه جانبه گیلان را وجه همت خود قرار داده است و در این راستا توسعه دفاتر خبری می توانند زمینه ساز تحقق این هدف مهم باشد .

محمد علیزاده فرماندار لاهیجان هم در این مراسم راه اندازی دفتر خبری لاهیجان را نشانه نگاه ویژه رسانه ملی به مناطق پرتوان اقتصادی و فرهنگی دانست.

alt

alt