جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح شبکه های ورزش و پویا توسط استاندار خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح شبکه های ورزش و پویا توسط استاندار خراسان شمالی

با حضور استاندار خراسان شمالی شبکه های تلویزیونی ورزش و پویا به بهره برداری رسمی رسید .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، محمود احمدی بیغش استاندار  خراسان شمالی با حضور در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی 2 شبکه دیجیتال پویا و ورزش را مورد بهره برداری قرار داد .

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته همکاران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی گفت: افزایش پوشش شبکه های سراسری در استان باید به عنوان یک اولویت در دستور کار رسانه قرار گیرد .

وی با اشاره به بهره برداری از این فرستنده افزود: صدا وسیما ظرفیت شبکه های دیجیتال برای مردم نقاط مختلف استان فراهم کند .

دراین مراسم مهندس علی آبادی مدیر فرستنده های تلویزیونی و اف ام مرکز گفت: در راستای افزایش تعداد شبکه های جدید صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از طریق گیرنده های دیجیتال در خراسان شمالی شبکه های تلویزیونی ورزش و پویا راه اندازی شد.

 وی افزود: با افزایش این شبکه های تلویزیونی در حال حاضر 18 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی از طریق گیرنده های دیجتال در استان قابل دریافت است .

 وی عنوان کرد: با راه اندازی این شبکه ها 51 درصد جمعیت استان در شهرهای بجنورد، شیروان و آشخانه می توانند این شبکه ها را دریافت کنند .

 مدیر فرستنده های رادیویی و تلویزیونی صدا وسیمای مرکزخرسان شمالی خاطر نشان کرد تاکنون شبکه های 1،2،3،4، تهران، خبر، آموزش، قرآن، پرس تی وی، آی فیلم، مستند، شما، بازار، العالم ،نمایش،خراسان شمالی دریافت می شد که با افزایش شبکه های پویا و ورزش در حال حاضر 18 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی از طریق گیرنده های دیجیتال دریافت می شود .

وی با اشاره به برگزاری مسابقات المپیک و خرید حق پخش این بازی ها از طریق صدا وسیمای جمهوری اسلامی عنوان کرد بزودی مشکل کد شدن تصاویر شبکه ورزش در استان که در حال حاضر اکثر مراکز استانها با آن مواجه هستند بر طرف خواهد شد .

alt

alt