جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

 

صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با هدف تولید و نشر رویدادها و اخبار این استان راه اندازی شد.
رئیس خبرگزاری صدا و سیما هنگام افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: این خبرگزاری با شعار "صحت، دقت و صداقت" با هدف حضور موثر و جدی رسانه ملی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی تاسیس شده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سید مهرداد سید مهدی افزود: راه‎اندازی خبرگزاری صداوسیما در چارچوب وظایف ذاتی و قانونی رسانه ملی به عنوان بزرگترین و فراگیرترین رسانه کشور است که رهبر معظم انقلاب اسلامی از آن بعنوان قرارگاه مرکزی مقابله با جنگ نرم یاد کردند.
رئیس خبرگزاری صدا و سیما درخصوص ویژگی‌های این خبرگزاری خاطر نشان کرد: با توجه به برخی مزیت‎های رسانه ملی از جمله تصویر، خبرگزاری صدا و سیما مبنای اطلاع رسانی خود را علاوه بر متن و عکس، ویدئو قرار داده است و اولویت در خبررسانی خبرهای تصویری و ویدئویی است.
 وی خاطرنشان کرد: تا آخر آذرماه امسال 90 درصد مراکز استان ها صاحب صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما خواهند شد.
 سید مهدی ایجاد کانال خبرگزاری صدا و سیما در فضای مجازی را در شهرهای مهم  استان ها از برنامه‌های امسال رسانه ملی در حوزه خبر رسانی اعلام کرد.
وی با اشاره به افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما در 9 استان کشور افزود: صفحات استانی خبرگزاری صدا و سیما تا پایان امسال در همه استان های کشور راه اندازی می‌شود.
سید محسن لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این مراسم ایجاد صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما را گام مهمی برای معرفی ظرفیت های مختلف استان و بستری برای بیان مشکلات مردم دانست.
صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای آذربایجان شرقی به آدرس http://tabriz.iribnews.ir  و کانال تلگرامی iribtabriz@ در دسترس مخاطبان است.
در مراسم افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی و دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند.