جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح طرح های عمرانی و فنی مرکز قم با حضور استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح طرح های عمرانی و فنی مرکز قم با حضور استاندار

افزایش پخش برنامه های شبکه استانی صدای مرکز قم به بیست ساعت و بهره برداری از استودیوی مجازی سیمای شبکه نور با حضور استاندار آغاز شد .

پیش از این روزانه شانزده ساعت برنامه از شبکه استانی صدای مرکز قم پخش می شد. همچنین از امتیازهای استودیوی مجازی سیمای شبکه نور قم تسریع در تولید و پخش برنامه، امکان ساخت دکورهای مجازی متنوع و بزرگ که به صورت واقعی امکان ساخت آنها نیست، بی نیازی از فضای بزرگ استودیوی، کاهش مجازی تعداد عوامل تولید و افزایش تعداد دوربین است .

با حضور استاندار همچنین واحد مونیتورینگ حراست، عملیات ساخت یک ساختمان 500 متری اداری و بهره برداری از طرح تجهیز و بازسازی نمازخانه مرکز قم آغاز شد و در ادامه وی از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز قم بازدید کرد و نشستی هم با مدیران این مرکز داشت.

پیریایی در مراسم بهره برداری از این طرح ها که به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) برگزار شد جایگاه و فعالیت و توفیق رسانه ملی را در مقابله با تهاجم اردوگاه رسانه ای استکبار بسیار مهم و مناسب ارزیابی کرد .

استاندار تعامل، تعادل، انعکاس مطالبات و نیاز های مردم و خدمات مسئولان و ارتباط با آنان را در فعالیت های صدا و سیمای مرکز قم را خوب ارزیابی کرد. آقای پیریایی معرفی و نشر معرفت دینی که منبع عظیم آن حوزه های علمیه و علما هستند را هم یکی از وظایف مهم صدا و سیمای مرکز قم عنوان کرد که باید به آن توجه شود .

استاندار همچنین ابراز امیدواری کرد صحنه انتخابات آتی، صحنه پیشتازی مردم و مسئولان قم در خلق حماسه سیاسی باشد در پایان این مراسم از ده بانوی نمونه مرکز قم تجلیل شد .

alt

alt