جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح طرح های فنی،عمرانی مرکز خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح طرح های فنی،عمرانی مرکز خراسان جنوبی

سید ابوالحسن موسوی زاده قائم مقام معاونت امور استان ها که به منظور بازدید از پروژه های عمرانی و فنی مرکز خراسان جنوبی به  آن مرکز سفر کرده بود، همزمان با ولادت با سعادت امام جواد و سخا جواد الائمه(ع)، پخش رسمی 20 ساعته شبکه صدای خراسان جنوبی را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان جنوبی، رادیو خراسان جنوبی از اواخر اسفند ماه سال 91 پخش آزمایشی 20 ساعته را آغاز کرده بود که با توجه به استقبال هم استانی ها و مخاطبان و نیز با تکیه بر قابلیت ها و توانمندی های فنی و برنامه سازی این شبکه، این افزایش ساعت پخش امروز به صورت رسمی افتتاح شد.

صدای خراسان جنوبی از ساعت 4 تا 24 بر روی موج 621  AMو 14  FMبرنامه پخش می کند.

همچنین استودیوی خبر این مرکز که به مساحت 200 متر مربع و با الهام از المان های بومی استان طراحی شده است، مورد بهره برداری  رسید.

در این استودیو از دو دستگاه دوربین LDK300 برای پوشش تصویری استفاده شده است. بخش های خبری 16، 20 و 23 سیمای خاوران از این استدیو پخش می شوند.

alt

در پایان موسوی زاده با حضور در شورای مدیران مرکز طراحی و اجرای سند چشم انداز در مرکز خراسان جنوبی را اقدامی قابل تحسین و دارای قابلیت الگوسازی برای دیگر مراکز عنوان کرد.

 قائم مقام معاون امور استان ها با بیان اینکه رسانه صدا و سیما مبتنی بر خلاقیت و نوآوری است، افزود: اقتضائات زمانی و مکانی و بسیاری عوامل دیگر ایجاب کرده است که مرکز خراسان جنوبی به سمت برون سپاری پیش برود و این یک حرکتی نو در رسانه ملی است.

وی همچنین با اشاره به پایلوت بودن خراسان جنوبی در امر برون سپاری، لزوم طراحی چشم انداز دستیابی کامل به این مهم را با توجه به سیاست های سازمانی و افق رسانه، بیش از پیش محسوس و حائز اهمیت دانست.

alt

alt