جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح فرستنده تلویزیونی بخش موران شهرستان گرمی - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح فرستنده تلویزیونی بخش موران شهرستان گرمی

ایستگاه زمینی ماهواره ای فرستنده تلویزیونی در بخش موران شهرستان گرمی به بهره برداری رسید.

با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان گرمی بهره برداری از ایستگاه زمینی فرستنده تلویزیونی بخش موران گرمی آغاز شد. با بهره برداری از این ایستگاه تلویزیونی اهالی 5 روستای بخش موران گرمی از برنامه های تلویزیونی چهار شبکه سراسری و استانی بهره مند شدند.

مهندس آزادی معاون فنی صدا و سیمای مرکز اردبیل در این مراسم گفت: با بهره برداری از  ایستگاه زمینی ماهواره ای فرستنده تلویزیونی در محل روستای کلان بخش موران اهالی پنج روستای این بخش می توانند چهار شبکه تلویزیونی (شبکه های یک، دو، سه و استانی) را بصورت آنالوگ دریافت نمایند.

وی در خصوص برنامه های آتی صدا و سیمای مرکز اردبیل برای کیفیت بخشی به مقوله پوشش شبکه های تلویزیونی در مناطق مختلف استان گفت: تا یک ماه آینده پوشش دیجیتالی شهرستان های شمالی استان شامل گرمی، بیله سوار و پارس آباد به بهره برداری خواهد رسید و اهالی این مناطق می توانند 20 شبکه تلویزیونی را دریافت نمایند. معاون فنی مرکزاردبیل همچنین از افتتاح فرستنده های دیجیتال بخش های کلور و هشتچین در جنوب استان خبر داد و افزود: در آینده نزدیک اهالی این دو منطقه نیز می توانند بیست شبکه تلویزیونی را بصورت دیجیتال و با کیفیت عالی دریافت نمایند.    

alt

alt