جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

افتتاح فرستنده تلویزیونی دیجیتال شهید آباد آوج - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح فرستنده تلویزیونی دیجیتال شهید آباد آوج

افتتاح فرستنده تلویزیونی دیجیتال شهید آباد آوج

 

در آستانه چلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین، نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین آوج فرستنده تلویزیونی دیجیتال شهید آباد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، این فرستنده 19شبکه تلویزیونی و 17 شبکه رادیویی را تحت پوشش قرار می دهد و با راه اندازی آن 2700 نفر از برنامه های تلویزیون و رادیوی استانی و کشوری بهره مند می شوند . در منطقه آوج 18فرستنده رادیویی و تلویزیونی دیجیتال تاکنون نصب شده که درصد پوشش این شهرستان را از 42 درصد به 85 درصد افزایش داده است .

انبارلویی مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین هم در دیدار با مردم روستای شهید آباد ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: دسترسی به شبکه های تلویزیونی و رادیویی حق مردم است تا از رویداد های کشور و جهان مطلع شوند. مردم باید به رسانه کمک کنند تا رسانه بتواند برنامه های بهتری را برای آن ها مهیا کند . با رسانه می شود حرف مردم را بدون واسطه به مسئولان انتقال داد و رسانه یک پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است . برنامه های تلویزیون و رادیو برای مردم است و باید حرف مردم و خواسته های آن ها را برآورده کرد.

در پایان مراسم مدیر کل صداوسیمای مرکز قزوین به منظور بررسی کیفیت آنتن دهی فرستنده راه اندازی شده ،  میهمان یکی از اهالی  روستای شهید آباد شد و پس از دریافت مطلوب و رضایت بخش تصاویر از نزدیک با اهالی گفتگو نمود.