سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح پروژه مسکن مهر کارکنان صدا و سیمای گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح پروژه مسکن مهر کارکنان صدا و سیمای گیلان

حسن تقدس نژاد معاون اداری و مالی سازمان صدا و سیما به همراه مهندس هدایتی مدیرکل گسترش ساختمان و تأسیسات و مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از روند پیشرفت ساختمان جدید مرکز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزگیلان، معاون اداری و مالی سازمان پس از شنیدن گزارش اقدامات انجام شده در خصوص وضعیت پیشرفت پروژه و اعتبارات مورد نیاز جهت تکمیل آن از ساختمان جدید بازدید و بر ضورت تسریع در ساخت این پروژه تأکید کرد و نسبت به تأمین بخشی از اعتبارات مورد نیاز قول مساعدت داد. محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به افزایش 86 درصدی مخاطبان صدا و سیمای مرکز گیلان و افزایش برنامه ها و تولیدات مرکز و ضرورت به کارگیری تجهیزات جدید گفت: لازم است هر چه سریعتر جهت ارتقاء کیفی تولیدات مرکز ساختمان جدید راه اندازی شود. وی افزود :موفقیت هر چه بیشتر مرکز نیازمند توجه مسوولین سازمان و تأمین اعتبارات مورد نیاز رسانه استانی است.

لازم به ذکر است این پروژه بیش از 8800 متر مربع زیربنا داشته و یکی از مهمترین پروژه های سازمان می باشد.

معاون اداری و مالی سازمان صدا و سیما پس از بازدید از ساختمان جدید مرکز با حضور در محل احداث مسکن مهر رشت پروژه ای 75 واحدی مسکن مهر کارکنان صدا و سیمای گیلان را افتتاح و از برخی واحدهای مسکونی بازدید کردند.

alt

alt