سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح پروژه های رسانه ای صدا و سیمای مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح پروژه های رسانه ای صدا و سیمای مرکز گلستان

 

طی مراسمی با حضور معاون امور آستان ها و مدیران ارشد استان از ١٢١ اثر فاخر رادیویی و تلویزیونی رونمایی و ۴٠ ایستگاه ماهواره ای دیجیتال در مناطق مرزی در صدا و سیمای مرکز گلستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها؛ معاون امور استان های سازمان صدا و سیما در این مراسم ابراز امیدواری کرد : پوشش فرستنده های دیجیتال در گلستان بزودی از 97 درصد به صد در صد برسد.

دکتر علی دارابی گفت : تولید مستندهای فاخر در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی از برنامه های مهم صدا و سیماست و همه باید کمک کنیم صدا و سیما در رقابت با 250 رسانه فارسی زبان دنیا موفق شود و اهداف انقلاب اسلامی را منتشر کند.

وی افزود: غربی ها برای مقابله با انقلاب اسلامی که ارزش های بلند انسانی اسلامی را صادر می کند پدیده اسلام هراسی را به راه انداخته اند و در این راستا وظیفه رسانه ملی برای خنثی کردن آن عظیم است.

دکتر دارابی انتقال ارزش های انقلاب به نسل های تازه را برای تدوام نظام اسلامی ضروری دانست و افزود : باید قدرشناس دستاوردهای بزرگ انقلاب باشیم

او در ادامه از گلستان به عنوان الگوی وحدت و نماد ایرانی کوچک یاد کرد و افزود : این استان ارائه دهنده الگوی وحدت و برادری برای جهان است.

در این مراسم همچنین قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی گفت : هم اکنون 91 درصد جمعیت کشور زیر پوشش شبکه دیجیتال هستند.

فهمی افزود : امیدواریم با تأمین بودجه کافی ، سازمان صدا وسیما بتواند زیر ساختهای خود را در حوزه فضای مجازی تکمیل و رسالت خود را انجام دهد.

در پایان این مراسم از لوح فشرده 121 اثر فاخر صدا و سیمای مرکز گلستان با حضور دکتر دارابی معاون امور استان ها و قائم مقام معاونت توسعه فن آوری رسانه ملی رونمایی شد.