سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان خمین - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان خمین

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان خمین

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان خمین

همزمان با ایام با شکوه شعبانیه، تکمیل پوشش 100درصدی سامانه دیجیتال شهرستان خمین وافتتاح دفتر خبری خمین با حضور استاندار مرکزی،مدیرکل صداو سیما، مسئولان استانی و فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان خمین انجام شد.

به گزارش روابط عمومی صداو سیمای استان مرکزی در اين مراسم ساداتی فرماندار شهرستان خمین اززحمات مجموعه فني و مدير كل صدا و سيماي مركز مرکزی  قدرداني کرد و تکمیل پوشش دیجیتال را پاسخی به نیازهای فرهنگی مردم دانست و گفت: می شود صداو سیما را به عنوان الگویی مناسب توجه به مردم زادگاه امام راحل برای سایر دستگاه های اجرایی دانست.

امام جمعه خمین در این مراسم ضمن قدردانی از تکمیل پوشش دیجیتال به تمام مردم شهرستان خمین خواستار جدی سایر دستگاه های اجرایی و فرهنگی برای توسعه هرچه بیشتر زادگاه امام راحل شد.

مديرکل صدا و سیمای استان گفت : « با تجهیز و بهره برداری از 9 ایستگاه تلویزیونی در روستاهای کجارستان،خلیل آباد، دربند، سوک، بلاورجان، دره گرم، مزرعه نو، کاظم آباد و نیشهر تمام مردم شهرستان خمین از شبکه های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال بهره مند شدند.

قربانی جم گفت: با بهره برداری از این طرح ها بیش از 93 درصد مردم استان در 33 شهر و 900 روستا از سیگنال رسانی دیجیتال بهره مند شدند و برای پوشش صد در صدی استان به 30 میلیارد ریال اعتبار  نیاز است.

وی افزود:در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تکمیل پوشش دیجیتال در این شهرستان که با تلاش همکاران فنی انجام شد مصداق یک اقدام عملی با بهره مندی از توان داخلی بود.

همچنین در این مراسم ساختمان دفتر خبری خمین با 972 متر مربع عرصه و 335 متر مربع اعیانی شامل فضاهای اداری و مهمانسرا؛ با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی به عنوان مجری طرح افتتاح شد.

استاندار مرکزی هم در این مراسم از تلاش های مجموعه صداو سیمای استان به خاطر تکمیل پوشش دیجیتال قدردانی کرد و بهره برداری از این طرح ها توسعه کمی و کیفی برنامه های تلویزیونی و رادیویی را نیاز مهم و جدی جامعه برای افزایش آگاهی ها دانست و گفت: «مجموعه مدیریتی و اجرایی استان و شهرستان دوازده گانه باید با تعامل و همدلی برای مدیریت مطلوب اعتبارات به منظور توسعه صد در صدی پوشش دیجیتال در استان تلاش کنند »

در این مراسم همچنین از خانواده شهید عربی از شهدای مدافع حرم شهرستان خمین وبرخی از عوامل فنی صداو سیمای استان تجلیل شد.