سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح 3فرستنده دیجیتال درروستای آسمینون منوجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح 3فرستنده دیجیتال درروستای آسمینون منوجان

افتتاح 3فرستنده دیجیتال درروستای آسمینون منوجان

 

یکی ازوظایف ذاتی رسانه بومی ، توجه  به خرده فرهنگ هاست و صدا و سیمای مرکز کرمان این مهم را جزو اولویت ها قرار داده است.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان این مطلب را در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان منوجان در سال 1397 اعلام کرد و با تاکید براینکه خونگرمی ، مهمان نوازی ، دریادلی و شجاعت از خصیصه های مردم جنوب استان کرمان است گفت صدا و سیمای مرکز کرمان طی دوسال اخیر در بیش از 40 هزار دقیقه برنامه به جنوب استان پرداخته است و تنهادر ایام نوروز امسال حدود 1000 دقیقه برنامه تلویزیونی به جنوب استان اختصاص دارد. آقای علیرمضانی همچنین با اشاره به افتتاح سه فرستنده دیجیتال در روستاهای بخش آسمینون منوجان در نخستین روز کاری سال 1397 ، ازآمادگی این مرکز برای راه اندازی سامانه های دیجیتال در همه مناطق روستایی استان درصورت مشارکت فقط  30 درصدی فرمانداری های مربوطه خبر داد .

در این نشست اقای حمزه نماینده مردم 5 شهرستان جنوبی استان هم با تشکر از اهتمام صدا و سیمای مرکز کرمان به شهرستان های جنوبی استان ، حمایت جدی از سرمایه گذاران و ساماندهی بازار کسب و کار را از عوامل مهم موفقیت در حمایت از کالای ایرانی دانست.

حجت الاسلام رضوانی امام جمعه منوجان هم با قدردانی از راه اندازی فرستنده های جدید دیجیتال در این شهرستان گفت رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی اساسی ترین و مهمترین نقش را در پیشبرد اهداف مورد نظر در جوامع دارند.

اقای حجتی فرماندار منوجان هم گفت با راه اندازی 3 فرستنده دیجیتال ، 25 روستای بخش آسمینون بطور کامل تحت پوشش شبکه های تلویزیونی و رادیویی قرار گرفته اند. بگفته آقای حجتی در بخش مرکزی منوجان هم 70 روستا زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار دارند.