سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

افتتاح 50 پروژه فنی در صدا و سیمای مرکز کرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

افتتاح 50 پروژه فنی در صدا و سیمای مرکز کرمان

افتتاح 50 پروژه فنی در صدا و سیمای مرکز کرمان

 

50 پروژه فنی صدا و سیمای مرکز کرمان با اعتبار 21 میلیارد تومان در 14 شهرستان استان کرمان با حضور معاون توسعه و فنآوری سازمان صدا و سیما به بهره برداری رسید.

.به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان ، در این مراسم معاون توسعه و فناوری رسانه صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفت : در گذشته تجهیزات مربوط به صدا وسیما به صورت کامل از خارج وارد میشد اما حالا در تولید اکثر این تجهیزات خودکفا شده ایم و حتی بخشی ازآنها را صادر میکنیم.
اقای علیدادی اظهار داشت : 94 درصد کشور تحت پوشش سامانه دیجیتال است و ما بدنبال افزایش کیفیت پخش تصاویر هستیم تا باکیفیت hd , و یا بالاتر از آن تصاویر را بدست مردم برسانیم .
وی افزود: با تفاهم نامه هایی که با استاندار کرمان منعقد کرده ایم در دوسال اینده پوشش دیجیتال استان کامل میشود و سایت جدید صدا و سیمای مرکز کرمان نیز به بهره برداری خواهد رسید.
در این مراسم مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان هم گفت: نودو چهار درصد استان تحت پوشش شبکه های دیجیتال است اما 250 منطقه روستایی هنوز تحت پوشش نیستند که برای تحت پوشش قرار دادن این مناطق 30 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است

اقای علیرمضانی گفت برای اجرای این 50 پروژه فنی که امروز به بهره برداری رسید بیش از 21 میلیارد تومان هزینه شده استدر این مراسم آقای موسوی معاون عمرانی استاندار هم گفت: صدا و سیمای مرکز کرمان همواره در کنار مسولان استان بوده است و در زلزله هجدک اولین گروهی که به منطقه رسید خبرنگاران مرکز کرمان بودند.