جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افسانه 98 دوباره به شبکه 3 می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

افسانه 98 دوباره به شبکه 3 می آید

فیلم افسانه 98 به کارگردانی احسان عبدی پور و از تولیدات مرکز بوشهر، دوشنبه 13 خرداد ماه راس ساعت 17 از شبکه 3 پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، ماجرای این فیلم که حال و هوای فانتزی دارد از جایی آغاز می شود که یک کشتی خارجی در بندر بوشهر پهلو گرفته و ناخدای آن کشتی هم فردی خارجی است در بیمارستان بستری می شود. پسر بچه های نوجوان که همیشه عادت دارند در ساحل به جستجوی اجناس به جا مانده از کشتی بپردازند یک جعبه عجیب پیدا می کنند که درون آن جام جهانی فوتبال قرار دارد بچه ها در ابتدا مطمئن نیستند که این جام واقعی باشد اما پس از آزمایش وزن آن و کسب اطلاعات از فردی که متخصص فوتبال است در می یابند که این جام واقعی است. از سوی دیگر دو غواص از طرف کاپیتان اعزام و مامور شده اند تا این جام را به هر شکل شده است پیدا کنند.

این فیلم که به کارگردانی احسان عبدی پور است از جمله اولین کارهای بلند او محسوب می شود. بازیگران: محمدرضا مصیبی- جعفر بهبهانی و گروهی از هنرمندان استان بوشهر به هنرنمایی پرداخته اند .

شایان ذکر است فیلم افسانه 98 تاکنون توانسته چندین جایزه در جشنواره های گوناگون کسب نماید و یکی از آثار برتر سینمایی در ژانر کودک محسوب می شود.

alt

alt