سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اقتصاد مقاومتی یک فرهنگ است - صفحه محتوایی خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی یک فرهنگ است

اقتصاد مقاومتی یک فرهنگ است

 

صداوسیمای مرکزخلیج فارس برای تحقق شعارسال وبه منظور گفتمان سازی وفرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی برنامه رادیویی "شاخص" و برنامه تلویزیونی "کیله " را تولید و پخش می کند.
به گزارش روابط عمومي مرکز خلیج فارس، "كيله" برنامه اي است تركيبي كه در اين هفته ميزبان جادري استاندار هرمزگان بود تا جنبه هاي مختلف تحقق اقتصاد مقاومتي دراستان هرمزگان با حضور وي بررسي شود.
جادري در اين برنامه با بيان توانمندي واستعدادهاي بالقوه و بالفعل هرمزگان ، رمز تحقق اقتصاد مقاومتي را درتلاش، همدلي و هم افزايي تمام اجزاي جامعه بيان كرد ودراين ميان ازنقش موثر وارزنده رسانه ملي و صداوسيماي مركزخليج فارس  براي زمينه سازي ، فرهنگ سازي وآشنايي مردم هرمزگان با موضوع مهم اقتصادمقاومتي تشكر كرد.
سيماي خليج فارس در برنامه تلويزيوني "سرپناه" هم موضوع سبك زندگي اسلامي ايراني و ارتباط ان با اقتصاد مقاومتي را با حضور استادان حوزه و دانشگاه بررسي مي كند .
همچنين راديو خليج فارس به صورت ويژه دربرنامه هاي راديويي "شاخص" ، " مردم و مسئولان" ،"صبح بخير هرمزگان" و ... با در نظرگرفتن معيارهاي استاني و منطقه اي به موضوع اقتصاد مقاومتي مي پردازد.