جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

اقدامات شبکه استانی دنا در گرامیداشت سردار دل ها شهید سپهبدقاسم سلیمانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

اقدامات شبکه استانی دنا در گرامیداشت سردار دل ها شهید سپهبدقاسم سلیمانی

اقدامات شبکه استانی دنا در گرامیداشت سردار دل ها شهید سپهبدقاسم سلیمانی


 شبکه استانی دنا همگام با حزن و اندوه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و مسلمانان جهان در فراق سردار دلها به سوگ می نشیند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، اجتماع عظیمم مردم کهگیلویه و بویراحمد در پاسداشت یاد و نام شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش از صدا وسیمای شبکه استانی دنا با برنامه «سردار دل ها» در ایام عزاداری شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی به سوگ می‌نشیند.
برنامه تلویزیونی«سردار دل‌ها» به پوشش مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اجتماع عظیم مردم یاسوج در حسینیه ثارالله این شهر که با سخنرانی سردار شهابی فر از فرماندهان همرزم شهید که با گریه و زاری  و شروه خوانی محلی در سوگ سردار دلها بوده عظمت رویداد مردان عرصه ایثار و شهادت را به طور زنده از صدا وسیمای مرکز گهگیلوه و بویراحمد برای هم استانی‌ها پخش شد.
 
در برنامه «سردار دل ها» از کارشناسان علوم سیاسی، اساتید دانشگاه، مدافعان حرم و همرزمان شهید سلیمانی و خانواده شهدای مدافع حرم دعوت میشود تا نقش ملی و منطقهای این شهید والامقام را در دفاع از حرمین شریفین در عراق و سوریه، ساماندهی نیروهای مدافع حرم ، محور مقاومت، حشدالشعبی و نقش بیبدیل ایشان در پاکسازی منطقه از وجود گروه تکفیری داعش بررسی کنند.  
سرداران و همرزمان سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی، همزمان با شهادت این سردار پرافتخار اسلام، در برنامه «سردار دل ها» رادیو دنا از ویژگی‌هایش می‌گویند.
پخش زنده اجتماع بزرگ مردمی یاسوج در خیابان مصلی امام خمینی (ره) که با سخنرانی آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و استاندارکهگیلویه و بویراحمد از دیگر اقدامات شبکه استانی در گرامیداشت سردار دل ها شهید سپهبدقاسم سلیمانی بوده است.
 
در حوزه خبرشبکه استانی دنا خبرنگاران شبکه استانی دنا ارتباط خبری با خبرنگاران آزاد 13 شهرستان و دفاتر خبری درشهرستانهای کهگیلویه، گچساران، باشت، لنده، چرام، سی سخت و پاتاوه برای پوشش خبرها و تجمع عزاداری مردم استان و گزارش مصاحبه مردمی درباره خصوصیات بارز اخلاقی سردار دلها از دیگر اقدامات این معاونت در پرداختن به این رویداد مهم است.
 
معاونت فضای مجازی این مرکز نیز به مناسبت گرامیداشت سردار دلها به تولید پوستر، اینفوگرافیک، عکس نوشت، ویدئوگرافی، تولید و تأمین موسیقی تصویر و فتوکلیپ، عکس واره مردمی، جریان سازی در شبکه‌های اجتماعی، ایجاد صفحه ویژه در وب سایت مرکز، معرفی برنامه‌های صبح دنا، نگاه روز، مدافعان حرم و نظرات کارشناسان را در رادیو و تلویزیون شبکه استانی دنا در فضای مجازی  انعکاس داده و بارگذاری محتواهای تولید شده در وب سایت مرکز وپیامرسانی نیز به این رویداد مهم می‌پردازد.