جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اقدامات صدا و سیمای خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفرالمظفّر - صفحه محتوایی خبر

 

 

اقدامات صدا و سیمای خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفرالمظفّر

اقدامات صدا و سیمای خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفرالمظفّر

 

رسانه استانی همچون سال های گذشته برنامه ها و اقدام های ارزشمندی به زائرین حضرت علی ابن موسی الرضا «علیه آلاف التحیت و الثناء» ارائه می دهد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی در جلسه ستاد جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده امام رضا «علیه آلاف التحیت و الثناء» با اشاره به اقدامات صدا و سیمای خراسان رضوی در دهه پایانی ماه صفرالمظفّر به زائرین گفت: امسال هم رسانه استانی همچون سال های گذشته برنامه ها و اقدام های ارزشمندی به زائرین حضرت علی ابن موسی الرضا «علیه آلاف التحیت و الثناء» ارائه می دهد .

محسن نصرپور بصیرت افزایی و ارائه تصویری شایسته از اشتیاق مردمی نسبت به اهل بیت «علیهم السلام»، ارائه تصویر از همگرایی و وحدت و همدلی همه اقوام، ارتقاء فرهنگ میزبانی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به زائرین و مجاورین، همچنین در بخش بصیرت افزایی علاوه بر فرهنگ میزبانی، مسائل اعتقادی و ولایتمداری را از جمله موارد مهم صدا و سیمای خراسان رضوی در ارائه به زائرین امام رضا «علیه السلام» بیان کرد .

وی همچنین در این جلسه بر تعامل و هماهنگی مجموعه های مرتبط با رسانه استانی برای خدمات بهتر به زائرین امام رضا «علیه السلام» تاکید کرد .

حجت السلام و المسلمین محسن علوی رئیس هیئت مدیره جمعیت خدمتگزاران زائرین حضرت امام رضا «علیه السلام» در این جلسه با تاکید بر مردمی بودن این حرکت معنوی و نقش ایستگاههای صلواتی بین جاده ای در ارائه خدمات به زائرین گفت: ایستگاه های صلواتی در سرفصل رفاهی، درمانی، امنیتی، فرهنگی و برنامه ریزی آماده پذیرایی از زائرین امام رضا «علیه السلام» هستند .

محسن ازغدی مدیرعامل جمعیت خدمتگزاران زائرین پیاده امام رضا «علیه السلام» هم با ارائه گزارشی از اقدامات جمعیت در استان گفت: جمعیت خدمتگزاران زائرین امام رضا «علیه السلام» از سال 1382 در مشهد آغاز به کار کرد. به طوری که سال گذشته بیش از 435 هزار زائر پیاده از خدمات 300 ایستگاه صلواتی، بین جاده ای و منتهی به مشهدالرضا بهره مند شدند .

وی افزود :  امسال بخش های فرهنگی، رفاهی، بهداشتی و امنیتی با میزبانی حدود 15 هزار خدمه برای حضور زائرین پیش بینی شده است .

در این جلسه هر یک از اعضای ستاد مباحثی در حوزه شرح وظایف خود برای خدمت به زائرین حضرت امام رضا «علیه آلاف التحیت و الثناء» بیان کردند.