سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

الله مزار روی میز تدوین رفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

الله مزار روی میز تدوین رفت

فیلم تلویزیونی" الله مزار " به تهیه کنندگی افشین علیزاده و کارگردانی محمدباقر باقری نیکو پس از یک ماه تصویر برداری در لوکیشن های مختلف در شهرستان شیروان  کار تدوین آن آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، این تله فیلم به سفارش سیمای شبکه اترک به مدت 90 دقیقه و در شهرستان شیروان با حضور بیش از 40 بازیگر تصویر برداری آن به پایان رسید. .

داستان تله فیلم " الله مزار " به این شرح است که لاله زن جوان کرمانج برای اثبات بی گناهی پدر و برادری که به اتهام قتل همسر او در زندان هستند، به خانه پدری همسر مقتول خود می رود، خانه ای که اعضای آن برای اجرای حکم قصاص هم قسم شده و با برپایی کارگاه قالی بافی در پی تهیه پول برای اجرای حکم قصاص هستند، ... لاله در خانه پدری همسرش پرده از راز قتل همسر خود بر می دارد و ...  .

گروه تولید و تهیه این تله فیلم را هادی توحیدی بعنوان مدیر تولید، محمد آزادی جانشین مدیر تولید، فرید اکبری بعنوان مدیر تدارکات و علی ترکاشوند، کامران سیف الله زاده و حسین توحیدی بعنوان دستیاران تدارکات برشمرد.

با پایان مرحله تصویر برداری تله فیلم " الله مزار " کار تدوین و صدا گذاری آن آغاز شد و تا پایان مرداد ماه این تله فیلم تحویل و آماده پخش می گردد.

تله فیلم " الله مزار " 10 بازیگر اصلی مطرح کشوری و استانی از جمله سحر سلیمانی، رضا خدادادبیگی، شرف النساء نیرومند، فرزاد رمضانی، غلامرضایوسفی، سحرپر زحمت شیروان، منوچهر محمد پور، فیروز شاملو، فاطمه امیر مقدم و ... دارد .

alt

alt