سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

آمادگی سیمای نور برای پوشش جشن های نیمه شعبان - صفحه محتوایی خبر

 

 

آمادگی سیمای نور برای پوشش جشن های نیمه شعبان


به منظور انعکاس و پوشش شایسته مراسم جشن های نیمه شعبان، شبکه استانی صدا و سیمای مرکز قم نیز همچون سال های گذشته می کوشد تا با تدارک برنامه های متنوع رادیوتلویزیونی و از طریق برقراری ارتباطات زنده با شبکه های سراسری و بین المللی صدا و سیما؛ گوشه هایی از دلدادگی عاشقان و منتظران ولی عصر (عج) در مسجد مقدس جمکران را منعکس نماید.

« آخرین حلقه عشق » عنوان ویژه برنامه رادیو قم در ایام نمیه شعبان است که طی روزهای 14 و 15 تیرماه از محل مسجد مقدس جمکران بطور زنده و مستقیم برای همشهریان قمی و مسافران و زائران حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران پخش می شود.این ویژه برنامه رادیویی در 6 بخش از ساعت 15 : 16 عصر روز چهارشنبه 14 تیر آغاز و تا عصر پنجشنبه 91/4/15 ادامه خواهد داشت. تهیه کنندگان: یاوری، سلطانی، هاشمی، تقوی، صباغزاده و اسماعیلی؛ گویندگان: نعمت اللهی، یاوری، مهدیزاده و احمدیان؛ نویسندگان: کلایی، عبداللهی، حیدری، یزدلی و ماشاءاللهی.

سیمای نور نیز در ایام نیمه شعبان ( 13 تا 91/4/16  ) با استقرار تجهیزات فنی و واحد سیار تلویزیونی ؛ ضمن پوشش مراسم سخنرانی، مدیحه سرایی مداحان اهل بیت (ع) ، پخش زنده نمازجماعت به امامت آیات عظام از محل مسجد مقدس جمکران و برقراری ارتباط زنده با شبکه های سراسری و بین المللی؛ مراسم پرشور و معنوی احیاء شب نیمه شعبان و آئین شکرگذاری را از محل مسجد مقدس جمکران بطور زنده و مستقیم پوشش می دهد. تهیه کننده: غلامرضا جعفری اقدم ؛ دستیاران تهیه: محمد ابوالقاسمی و عبدالحامد محمدی.

alt

alt