سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

آمادگی صدا و سیمای مرکز کرمان برای پخش ویژه برنامه های 40 سالگی انقلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

آمادگی صدا و سیمای مرکز کرمان برای پخش ویژه برنامه های 40 سالگی انقلاب

آمادگی صدا و سیمای مرکز کرمان برای پخش ویژه برنامه های 40 سالگی انقلاب

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان از آمادگی کامل برای پخش ویژه برنامه های 40 سالگی انقلاب از دستگاه های اجرایی و تولیدات رسانه در بخش های مختلف خبر داد.

دکتر علیرمضانی در کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز کرمان که با حضور اصحاب رسانه برگزار شداز۲۱ گزارش خبری تهیه شده ویژه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خبر داد وگفت: این گزارش ها  از شبکه های سراسری پخش شده و یا در نوبت پخش قرار دارند و ۷ عنوان برنامه تلویزیونی علاوه بر برنامه های روتین تولید شده است.

وی همچنین از تولید ۷ مستند شهدای مدافع حرم و ۶ مستند تلویزیونی برای سرداران شهید و ۳۰۰ موشن‌گرافی هم ویژه عکس شهدا خبر داد و افزود : برنامه تلویزیونی کوچه آشنا و برنامه رادیویی یاد یاران در حال  تولید است .علیرمضانی همچنین از دیگر برنامه ها را برگزاری کنگره عظیم ۶۵۰۰ سردار شهید اعلام کرد.

در ادامه این نشست آقای تقی زاده مدیر کل روابط عمومی استانداری بر ارائه جذاب و اقناع کننده برنامه ها و محتوای مربوط به انقلاب برای نسل جوان تاکید کرد.

تشکیل کمیته تحلیل محتوا برای سالگرد پیروزی انقلاب با همکاری نمایندگان خبرگزاریها مطبوعات و صدا و سیمای مرکز کرمان هم از مصوبات این نشست بود.

در این نشست اعضا و نمایندگان مطبوعات خبرگزاریها و رسانه های استان‌ پیشنهادات خود را برای پیشبرد اهداف کار گروه ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مطرح کردند.