سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

آمادگی همدان برای میزبانی نخستین جشنواره ملی پویانمایی - صفحه محتوایی خبر

 

 

آمادگی همدان برای میزبانی نخستین جشنواره ملی پویانمایی

 

دبیران کمیته های مختلف نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران با حضور در همدان، امکانات موجود برای برگزاری این جشنواره را مورد ارزیابی قرار دادند.

دبیر و روسای کمیته‌های نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران با هدف ارزیابی اقدامات صورت گرفته در استان میزبان این جشنواره، برای دومین بار در همدان حضور یافتند.

در این سفر که مهندس فهمی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه و رئیس کمیته فنی جشنواره، فاطمی رئیس مرکز سیمای استان‌ها و رئیس ستاد مرکزی جشنواره را همراهی می کرد به بازدید از مجموعه مرکز همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی پرداختند. امکانات موجود اعم از سالن آمفی تئاتر، رستوران‌ها و مسجد در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و سپس گروه عازم سالن آمفی تئاتر ابن سینای شهر همدان شدند تا سالن مذکور را از نظر ظرفیت و امکانات ارزیابی کنند همچنین این گروه در ادامه سفر خود به بازدید از سالن شهدای استانداری پرداختند.

بخش بعدی این بازدید، حضور در میدان امام خمینی(ره) و پیاده راه بوعلی سینا بود تا محل برگزاری برنامه‌های مردمی و استیج‌های گروه‌های نمایشی کودک مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از آن دهکده گنجنامه و محل برگزاری کمیسیون‌ها مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

در انتهای این بازدید فاطمی رئیس ستاد مرکزی جشنواره پویانمایی تلویزیونی ایران، به بررسی اقدامات کمیته استانی پرداخت و دهقان نیری مدیرکل صدا و سیمای استان همدان و  دبیر استانی جشنواره و روسای سایر کمیته‌ها توضیحات مبسوطی در این زمینه ارائه کردند.

وی امکانات شهر همدان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته را نوید شرایط مطلوبی در برگزاری اولین جشنواره دانست.