سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

امروز در آبادان - صفحه محتوایی خبر

 

 

امروز در آبادان

دکتر دارابی: آبادان، ایران تمام عیار برای همسایه ها / شبکه آبادان به زودی ٢۴ ساعته می شود

امروز در آبادان

معاون امور استان های صدا و سیما در سفر به پایتخت دفاع مقدس ، با اهالی صدا و تصویر در مرکز آبادان دیدار کرد .

دکتر علی دارابی امروز با حضور در بخش های مختلف ساختمان تولید و پخش ، با هنرمندان و دست اندرکاران شبکه آبادان به گفتگو نشست.

او افتخارآفرینی های صدا و سیمای مرکز آبادان را در برهه های متفاوت ستود و گفت: این راه باید ادامه یابد و در فراز و نشیبِ تهیه و تولید، کمرنگ نشود.

دیدار معاون امور استان های صدا و سیما با ملاصالح قاری

معاون امور استان های صدا و سیما سپس در صحنه تولید مستند ملّا صالح قاری در استودیوی رادیو حضور یافت و از این مدافع وطن در سال های انقلاب و دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: قدرشناسی از ملّا صالح قاری در تقدیر ما نمی گنجد، تنها خداوند منان اجر این شجاعت ها را می داند.

 دکتر دارابی در نشست شورای مدیران صدا و سیما

در ادامه دکتر دارابی در نشستی با مدیران صدا و سیما به گفت و شنود پرداخت.

او در نشست شورای مدیران برجسته سازی ظرفیت های بومی در مراکز برای جذب حداکثری مخاطب را در دستور جدی برنامه سازان شبکه های استانی عنوان کرد و گفت: شهر آبادان، ایران تمام عیار برای همسایه هاست و مرکز آبادان این ظرفیت را دارد که در حوزه هایی نظیر دفاع مقدس، تله تئاتر و نماهنگ به عنوان محور تولید آثار قرار بگیرد.

معاون امور استان های صدا و سیما کسب عنوان برتر در پنج فصل متوالی توسط خبر صدا و سیمای مرکز آبادان را اتفاق قابل تحسینی خواند و گفت: این جایگاه در مقایسه با سایر مراکز موفقیت خوبی به حساب می آید.

علی دارابی از 24 ساعته شده آنتن شبکه آبادان در آینده ای نزدیک خبر و ادامه داد: حفظ وحدت، همدلی و تلاش شبانه روزی برای جذب حداکثری مخاطبان شرط اصلی کار در رسانه ملی است.

او با اشاره به همراهی همیشگی شبکه های استانی رسانه ملی با دولت و خدمات رسانی هایش به مردم تاکید کرد: پیگیری مطالبات مردمی، اولویت اصلی رسانه ملی است.

دکتر دارابی برقراری ارتباط های زنده با شبکه های سراسری را در جذب مخاطب تاثیرگذار خواند و افزود: شبکه های استانی رسانه ملی برای اثرگذاری بیشتر در فضای مجازی نیز ، تمهیدات ویژه ای اندیشیده و در صدد است هر مرکز صداوسیما در حوزه جغرافیایی اش تاثیرگذار باشد.

دکتر دارابی از نگاه ویژه رسانه ملی و امور استان ها به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت و افزود: شبکه های استانی در حال تولید آثاری خلاقانه و هنرمندانه ای در این حوزه هستند.

معاون امور استان های صدا و سیما در پایان خطاب به اصحاب رسانه تاکید کرد: با توجه به پیشرفت علم و فناوری در دنیای امروز، لزوم ارتقاء دانش سخت و نرم افزاری ضرورتی مهم است.