رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸

امیررئوف مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

امیررئوف مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد

امیررئوف مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد

 

برگزاری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون که به همت معاونت امور استان ها و استانداری در کرمانشاه زیبا برگزار می گردد فرصت مغتنمی است برای رقابت و تبادل نظر فعالان صنعت انیمیشن که به رشد و تقویت این ساختار جذاب نمایشی کمک شایانی خواهد نمود .

در دنیای امروز پویانمایی یکی از مقوله های مهم و اثرگذار در دنیای کودک و نوجوان محسوب می گردد. و اثرات بارزی بر شخصیت فردی و اجتماعی و ایجاد شاکله شخصیتی این گروه سنی ایجاد خواهد نمود . در کنار این موضوع سایر گروهای سنی به دلیل ساختار جذاب پویانمایی این تولیدات را نظاره گر می باشند . رسانه ملی در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر توجه به انیمیشن به عنوان یک ابزار موثر در انتقال فرهنگ و مفاهیم دینی و ارزشی با برگزاری دومین جشنواره پویانمایی به دنبال آن است تا با ایجاد یک جریان مهم فرهنگی و با حمایت از فعالان این صنعت تولیدات پاک و سالم و جذابی را به مخاطبان خود ارائه نموده و موجبات رونق و خوداتکایی کشور به این آثار فاخر و مهم رسانه ای را رقم زند .

بحمدالله امروزه هنرمندان ما به یک بلوغ هنری در زمینه تولید انیمیشن رسیده اند که می بایستی از این هنر در راستای تحقق آرمانهای فرهنگی جامعه در گام دوم انقلاب اسلامی بهره جست . با اغتنام از فرصت از تدابیر ریاست محترم سازمان و معاونت محترم امور استانها و تلاش های مجدانه ستاد برگزاری جشنواره صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

امیررئوف - مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد