رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

امیر هوشنگ آذردشتی ، مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی - صفحه محتوايي يادداشت

 

 

يادداشت

امیر هوشنگ آذردشتی ، مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی

امیر هوشنگ آذردشتی ، مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی

 

جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها، فرصتی است تا از فرهیختگی و هنرمندی برترین های مراکز استان‌ها تقدیر و تشکر گردد و نخبگان برنامه ساز استانی شناسانده شوند.

آشنایی مخاطبان با ظرفیت‌های استان ها،‌ در کانون توجه قرار گرفتن صداوسیمای استانه ا ، ملاقات و ارتباط نزدیک مردم با هنرمندان و برنامه‌سازان استانی، ‌معرفی ظرفیت‌های توریستی،‌گردشگری و تفریحی استان‌ها،‌ معرفی خدمات رسانه محلی به توسعه استان‌ها،‌ تکریم خانواده شهدا و مفاخر استان ها و ... را نیز می‌توان از دیگر برکات این جشنواره برشمرد.

آنچه در این جشنواره بسیار مهم است، ایجاد رقابت سازنده در برنامه سازان مراکز مختلف برای ارتقاء سطح کیفی تولیدات و رشد کیفی محصولات رسانه ای می باشد که امید است با «تدوین شاخص های درست و دقیق» و «عدالت در ارزیابی» حاصل گردد.

مراکز استانی ظرفیت‌های متفاوتی دارند که نمی‌توان همه را به یک چشم دید و با یک خط کش سنجید، بلکه باید هر مرکز را بر مبنای داشته های آن ( بودجه، امکانات، نیروی انسانی، تجهیزات و...) دید و با مراکز دیگر مقایسه کرد که این امر ، لازمه تعیین بهره وری است.

امید که این جشنواره ها، شکوفایی و رشد کیفی محصولات رسانه ای را در پی داشته باشد و ثمره آن، رضایت خالق و مخلوق و افزایش مخاطب باشد.