جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

انار هم به دیجیتالی ها پیوست - صفحه محتوایی خبر

 

 

انار هم به دیجیتالی ها پیوست

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان درجلسه شورای اداری انار گفت : با راه اندازی و افتتاح سامانه دیجیتال مردم این شهرستان از این پس می توانند از 19 شبکه سیما و 16 شبکه رادیویی استفاده کنند.

 حجت الاسلام موسوی با برشمردن نقش رسانه ملی درحوزه های مختلف افزود: بارویکرد فرهنگ غنی دینی و تقویت روحیه ایثار و همت مضاعف می توان در حوزه فرهنگ و اقتصاد بر بسیاری از مشکلات فایق آمد.

وی در ادامه روند تولیدات تلویزیونی و رادیویی در رسانه استانی را رو به افزایش اعلام کرد و افزود: برای انعکاس پیشرفت ها و کاستی های انار در رسانه استانی دفتر خبری این شهرستان در آینده نزدیک راه اندازی می شود.

در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان همچنین از پوشش و انعکاس عزاداری اربعین حسینی در انار از شبکه سراسری صدا و سیما خبر داد.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه انار هم با ارزشمند خواندن سامانه دیجیتال در این شهرستان افزود: فرصت مناسبتری برای اهالی انار برای استفاده از برنامه های متنوع صدا و سیما ایجاد شده است.

فلاحی امام جمعه امین شهر انار نیز در این جلسه گفت: صدا و سیما یک مجموعه مهم است و جایگاه والا و سنگینی دارد بنابراین رسانه استانی در گسترش فرهنگ اسلامی رسالت خطیر دارد.

موحدی نیا فرماندار انار نیز با اشاره به  نقش صدا و سیما در ترویج باورهای مذهبی و سنتی و حفظ فرهنگ اصیل اسلامی افزود: رسانه دیداری و شنیداری با برنامه های مفید و سازنده می تواند به  توسعه   کشاورزی و اقتصادی و نظام سلامت و ورزش کمک شایانی کند.

در این جلسه همچنین اعضای شورای اسلامی شهر انار دیدگاه ها و مشکلات را بیان کردند و با اهداء لوح سپاس از مدیرکل و معاون فنی صدا و سیمای مرکز کرمان بخاطر راه اندازی سامانه دیجیتال قدردانی شد.

alt

alt