جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

انتخاباتی پرشور، رسالت شبکه دنا در گام دوم انقلاب اسلامی - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتخاباتی پرشور، رسالت شبکه دنا در گام دوم انقلاب اسلامی

انتخاباتی پرشور، رسالت شبکه دنا در گام دوم انقلاب اسلامی

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برپایی انتخاباتی پرشور و آگاهانه را رسالت این رسانه در اولین انتخابات گام دوم انقلاب اسلامی دانست.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، رئوف در نشست خبری تشریح برنامه های انتخاباتی و دهه فجر شبکه استانی دنا یادآور شد: راهبرد و رویکرد کلان رسانه ملی در این دوره از انتخابات، تمهید فضای رسانه ای برای برگزاری انتخاباتی آگاهانه، وحدت آفرین، گسترده و پرشور و مبتنی بر اخلاق و قانون است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایش اقتدار نظام اسلامی است؛ افزود: صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با راه اندازی ستاد انتخابات تلاش می کند جایگاه مجلس شورای اسلامی را تبیین و با بیان ویژگی نماینده تراز انقلاب اسلامی به آگاهی بخشی مخاطبان برای انتخاب اصلح کمک کند.
امیررئوف گفت: برای انتخابات اسفندماه، ۵۵ عنوان برنامه در ۳۱۲ قسمت و ۱۱هزار دقیقه برنامه در معاونت های صدا و سیما تولید شده و پیش بینی می شود تا زمان انتخابات این میزان به ۱۲ هزار و ۵۰۰ دقیقه برنامه تولیدی افزایش یابد.
وی همچنین از تولید ۴۱ عنوان برنامه در ۷۰۰ قسمت با ۱۲ هزار دقیقه در خصوص دهه مبارک فجر امسال خبر داد و بیان کرد: حوزه های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی برنامه های متنوعی را برای نمایش دستاورد های انقلاب اسلامی در استان تدارک دیده اند.
مدیر کل صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نظرسنجی سازمان صدا و سیما در پاییز امسال، میزان بیننده سیمای شبکه دنا را 76.3 درصد اعلا کرد و گفت: مخاطبان رادیو دنا نیز با ۳۷.۶ درصد شنونده، رشد محسوسی نسبت به پاییز ۹۷ داشته است.
رئوف با بیان اینکه صدا و سیما همچنان مرجعیت رسانه ای خود را حفظ کرده است، اضافه کرد: تلاش کرده ایم در اخبار استان، به خبرهای مردم محور توجه بیشتری شود و بر همین اساس از پارسال تا کنون اخبار مردم پایه را در دستور کار خود قرار داده ایم و مطالبات مردم را در سه بخش خبری پخش و پی گیری می کنیم.
وی با اشاره به واقعیت انکار ناپذیر تاثیر فضای مجازی در زندگی مردم افزود: مردم صحت و سقم شایعات فضای مجازی را از رسانه ملی پیگیری می کنند و برای رساندن واقعیات به مردم معاونت فضای مجازی در سازمان صدا و سیما هم تشکیل شده است تا در فضای مجازی بتوانیم خبرها و رویدادهای واقعی را به جامعه منتقل کنیم.