سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان

انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان

 

به منظور افزایش آگاهی مربوط به انتخابات پیش رو و بصیرت لازم برای یک انتخاب شایسته ، صدا و سیمای مرکز گلستان ویژه برنامه هایی را تهیه  وتدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، شبکه استانی سيما با برنامه هايی همچون " همه با هم " کاروان انتخاباتی به منظور انعکاس شور و نشاط و به تصویر کشاندن نقطه نظرات مردم در زمینه انتخابات برنامه ای تحت عنوان کاروان همه باهم تولید و روی آنتن می برد.
این ويژه برنامه با ساختار گزارشی به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا دنکوب در 30 قسمت به مدت 40 دقيقه سه روز در هفته روزهای زوج ساعت 22:15 از شبكه استانی گلستان پخش می شود.
ويژه برنامه "5-12" ، اين برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری در 30 قسمت 40 دقیقه ای با ساختار گزارشی با حضور مدرسین حوزه و دانشگاه، کارشناسان سیاسی و حقوقی، مسئولین اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در 40 قسمت 30 دقيقه ای ساعت 20:20تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.
همچنين سیمای گلستان ويژه برنامه ای دیگر با عنوان  " تربیون آزاد " به تهیه کنندگی و کارگردانی روح ا... بنی عقیل در 30 قسمت 15 دقیقه ای ساعت 19:00با ساختار گزارشی باهدف انعکاس بی‌واسطه نظرات مردمی و بیان صریح انتظارات مردم از ریاست جمهور و نمایندگان شوراهای شهر و روستا پخش می کند.
همچنين رادیو گلستان هم با ويژه برنامه "موسم همدلی" با رويكرد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری و پنجمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  از رادیو می شود.
اين برنامه به تهيه گنندگی محمد علی صوفی با ساختار ترکیبی نمایشی دعوت از كارشناسان و فعالان سياسی، چهره های مطرح استانی و اساتيد حوزه و دانشگاه به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در 40 قسمت 30 دقيقه ای سه روز در هفته روزهای زوج ساعت 11:30 به گویندگی شارمین علاقمند روی آنتن می برد.
رادیو گرگان با توجه به اهميت انتخابات در سرنوشت ملت و كشور ، ويژه برنامه ای دیگر با نام  "گامی دیگر" را به صورت ميزگرد و با هدف بالابردن سطح دانش و شناخت مخاطبان درباره انتخابات و اهميت شركت در انتخابات رياست جمهوری و وظايف شوراهای اسلامی شهر و روستا در 40 قسمت 30 دقيقه ای  روزهای فرد ساعت 15:30 به تهيه کنندگی حمیدکاویانی و گویندگی مهدی رایجی پخش می شود.
همچنین رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه " سایرایار اولکام" به مدت 150 دقیقه بصورت زنده در هفته با توجه به اهمیت انتخابات با دعوت از مسئولین انتخاباتی استان ، مصاحبه با شخصیت های سیاسی، مردمی، روحانیون و ائمه جمعه در خصوص تشویق به حضور در انتخابات برنامه تهیه و تدارک دیده است.
واحد خبر صدا و سیمای گلستان برنامه های متنوعی را در قالب بسته خبرهای انتخاباتی، پوشش خبر و رویدادهای انتخابات بطور مستقیم و آنلاین و برنامه گفتگوی ویژه خبری و آیتم های نظرات مردم در خصوص شوراها و ریاست جمهوری به صورت گزارش 3  و 5 دقیقه ای تدارک دیده است.