سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

انتشار بیش از هزارعنوان خبر در سایت معاونت امور استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتشار بیش از هزارعنوان خبر در سایت معاونت امور استان ها

مدیر روابط عمومی معاونت امور استان ها با بیان اینکه پایگاه اطلاع رسانی معاونت جایگاه مناسبی برای انعکاس رویدادهای صدا و سیمای مراکز استان هاست گفت: پارسال بیش از یک هزار خبر از تولیدات و رویدادهای صدا و سیمای مراکز به روابط عمومی معاونت ارسال شد که بیش از 700 عنوان آن پس از پردازش و تطبیق با دستورالعمل های ابلاغی در پایگاه اطلاع رسانی معاونت منتشر شد.

جواد رضایی انعکاس اخبار عملکرد بخش های معاونت در رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب را از وظایف روابط عمومی بیان کرد و افزود: روابط عمومی معاونت امور استان ها در سال گذشته بیش از 300 عنوان خبر، گزارش، مصاحبه و یادداشت از رویدادها و عملکرد معاونت تولید کرده است که برای استفاده در جراید، خبرگزاری ها و هفته نامه صدا وسیما ارسال شده است.

رضایی تاکید کرد: افزون بر این و به منظور اطلاع رسانی سریع و به موقع و روزآمد نمودن صفحه روابط عمومی اخبار تولید شده بر روی پایگاه اطلاع رسانی معاونت نیز قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی معاونت امور استان ها با قدردانی از همکاران در مراکز صدا و سیما در ارسال به موقع رویدادها و اخبار مراکز گفت: سال گذشته بیشترین اخبار به ترتیب از مراکز خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمان، مهاباد و گلستان دریافت و بر روی پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور استان ها قرار داده شده است.

alt