سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

انتصابات جدید در صدا و سیمای آذربایجان شرقی - صفحه محتوایی خبر

 

 

انتصابات جدید در صدا و سیمای آذربایجان شرقی

انتصابات جدید در صدا و سیمای آذربایجان شرقی

انتصابات جدید در صدا و سیمای آذربایجان شرقی

همزمان با اجرای ساختار جدید در صدا و سیمای مراکز استان های سازمان صدا و سیما، سید محسن لطیفی مدیر کل مرکز آذربایجان شرقی معاونان، مشاوران و مدیران جدید این مرکز را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، این انتصابات به دلیل ادغام و تشکیل واحدهای جدید سازمانی و بازنشستگی برخی از مدیران این مرکز صورت گرفته است .

بر اساس احکام صادره از سوی مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، علی عیسی زاده به عنوان قائم مقام مدیرکل، حسن محمد علیزاده چهار برود قائم مقام مقام سابق مرکز در حکم جدید خود به سمت معاون فنی، علی احمدی زاویه به عنوان معاون صدای مرکز آذربایجان شرقی معرفی شدند.

همچنین با توجه به ادغام معاونت های اداری مالی و برنامه ریزی و نظارت و تشکیل معاونت جدید برنامه ریزی و منابع مالی، سید محسن لطیفی بر اساس ساختار جدید در حوزه برنامه ریزی و بودجه، علیرضا ناصری معاون سابق برنامه ریزی و نظارت را به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع مالی منصوب کرد.

از دیگر تغییرات صورت گرفته در پست های سازمانی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، محمد عظیمی به عنوان سرپرست مدیریت آرشیو، عیوض پورحسن به عنوان سرپرست مدیریت خدمات و پشتیبانی، جمال پورفرج به عنوان مسئول بخش پویانمایی، محمد محمدنژاد به عنوان سرپرست مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی، مهدی گوهریان به عنوان مدیر تولید سیما، مصطفی خدنگ به عنوان سرپرست مدیریت جدید اتاق خبر، مهدی نعلبندی و سید حسن آذری به عنوان مشاوران مدیرکل در امور برنامه ها، محرم فروغی شجاع به عنوان مشاور و دبیر شورای معارف اسلامی و سعید حاجی زاده به سمت مشاور مدیر کل در امور اجرائی و یعقوب ابراهیمی به سمت مسئول دفتر مدیرکل و روابط عمومی مرکز منصوب شدند.